1:1
1:1
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice - TEXAS LONGHORNS DDM P6 3:2pn
1. Martin Háša, 16. Marek Platil, N Marek Platil - 11. Ondřej Sátra, 20. Václav Štěpánek; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Markéta Mikulíková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Štěpán Dvořák ? - Patrik Borovec ?, Oliver Peťko ?; po třetinách: 1:1, 1:1;

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #21 Jakub Řápek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #8 Vojtěch Makovec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice hráč #2 Marek Platil a vstřelil rozhodující gól (3:2).
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
19:37
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #88 Václav Štěpánek, asistoval #8 Vojtěch Makovec (2:2).
15:26
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #2 Marek Platil, asistoval #38 Antonín Šebek (2:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Oliver Peťko družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
12:00
12:00
10:41
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #14 Ondřej Sátra bez asistence (1:1).
10:41
Vyloučen hráč #2 Marek Platil družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
10:20
Vyloučen hráč #5 Ondřej Kovalčuk družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za špatné střídání.
05:27
Vyloučen hráč #91 Ondřej Kuthan družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
02:12
Vyloučen hráč #88 Václav Štěpánek družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání.
00:41
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #48 Martin Háša, asistoval #49 Václav Benda (1:0).