0:4
0:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - Sklo Bohemia Světlá n/S 0:6
5. Luboš Brzoň, 16. Martin Pavelka, 22. Ondřej Holoubek, 29. Andrej Čapek, 30. Josef Smejkal, 44. Andrej Čapek; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Nejedlý ? - Tomáš Černohlávek ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:1;
45:00
43:02
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #81 Josef Smejkal (0:6).
38:02
Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #33 Jaroslav Krátký.
35:43
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
33:18
Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:43
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #66 Petr Trtík (0:5).
28:14
23:07
blackhead jede bomby
22:10
Světlá využívá přesilovky a zvyšuje skore na 0:3
21:39
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (0:3).
20:59
Vyloučen hráč #36 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
15:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #33 Jaroslav Krátký (0:2).
08:35
Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
04:45
funclub předvádí neskutečnou atmosféru
04:33
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň bez asistence (0:1).
04:10
Luboš jeho krásnou střelou posílá Světlou do vedení!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Jaroslav Krátký, Ondřej Holoubek, Martin Pavelka, Luboš Brzoň, Patrik Mendl
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Jan Nejedlý; hráči v poli: Jaroslav Pivec, Ondřej Kasika, Libor Podlaha, Lukáš Pantoflíček, Ondřej Vácha