0:0
2:1
- : -

Prague Tigers - Viking TJ Kobylisy 2:1
36. Robert Málek, 42. Adam Jánský - 43. Matěj Víšek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Omar Hammami ? - Jakub Šteffel ?, Vojtěch Černý ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:1;
45:00
44:15
Timeout Viking TJ Kobylisy
43:10
Timeout Prague Tigers
42:40
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #36 Marek Dostál (2:1).
41:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #37 Jakub Flek (2:0).
35:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #43 Adam Jánský (1:0).
33:37
Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:14
Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
22:30
Střídání brankáře. Nový brankář #8 Vojtěch Černý družstva Viking TJ Kobylisy
15:00
15:00
12:33
Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
11:16
Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Jakub Šteffel; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, David Sus
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Jakub Flek, Robert Málek, Kryštof Schovánek, Adam Jánský, Matěj Gross