3:2
5:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice 14:2
2. Tomáš Světlík, 3. Štěpán Blažek, 5. Jan Gerža, 8. František Blažek, 10. David Sedláček, 11. Martin Král, 17. David Sedláček, 18. František Blažek, 29. Štěpán Blažek, 31. Martin Vavřina, 34. Martin Vavřina, 36. Jan Gerža, 37. Štěpán Blažek, 40. František Blažek - 19. Marek Pulda, 23. Jan Adam Tuček; rozhodčí: Jan Kvapil - Jan Frýdek; vyloučení: 1:0 + Pavel Zima 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 6:0, 3:2, 5:0;
39:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #93 Jan Gerža (14:2).
36:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #93 Jan Gerža (13:2).
35:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #93 Jan Gerža z trestného střílení (12:2).
33:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #12 Štěpán Blažek (11:2).
30:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #36 Václav Bajko (10:2).
30:00
30:00
28:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek bez asistence (9:2).
22:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček bez asistence (8:2).
18:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Marek Pulda, asistoval #12 Pavel Zima (8:1).
17:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (8:0).
17:07
Židenice zkouší v 6ti.
16:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (7:0).
15:49
Sedláček trefuje pouze horolezeckou stěnu.
15:00
15:00
14:06
Němčanský skvělý zákrok.
11:55
Vyloučen hráč #12 Pavel Zima družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za vysoká hokejka.
11:07
Kokeš do bloku.
10:40
Pacalova střela byla zblokovaná.
10:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #44 Martin Král, asistoval #93 Jan Gerža (6:0).
09:17
09:11
Přibilova střela končí v rohu.
08:03
Lošťák zkoušel nahazovat.
07:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (4:0).
07:09
Blažek zkoušel vzduchem na Bajka. Ten ale promáchl.
06:52
Vavřina blokuje.
06:01
Z přesilové hry zatím Židenice nemají nic.
05:04
Vyloučen hráč #24 David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
04:40
Timeout K1 Florbal Židenice
04:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #12 Štěpán Blažek (3:0).
04:00
Gerža trefuje boční síť.
03:40
Ze strany Brna zatím plno nepřesných přihrávek.
02:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #44 Martin Král (2:0).
02:36
Blažek od mantinelu vymetá pavučinky.
01:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #75 Martin Vavřina (1:0).