1:0
0:0
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians B 2:3pn
2. Kamila Prokůpková, 11. Aneta Machulková - 1. Tereza Jeřábková, 9. Kateřina Hutníková, N Viktorie Došlá; rozhodčí: Stanislav Lepič - Albert Roučka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Julie Čapková ? - Natálie Kočová ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 Aneta Machulková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #49 Eliška Zubová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #31 Kamila Prokůpková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #7 Viktorie Došlá a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #18 Veronika Bezoušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #48 Tereza Kučerová , ale gól nevstřelil.
12:06
Vyloučen hráč #64 Natalie Kovačová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
10:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Aneta Machulková bez asistence (2:2).
10:00
10:00
08:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #64 Natalie Kovačová (1:2).
01:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Kamila Prokůpková, asistoval #81 Aneta Machulková (1:1).
00:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #68 Tereza Jeřábková, asistoval #72 Nela Radonská (0:1).