8:0
6:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC ORCA KRNOV 18:3
6. Jan Kyselý, 7. Ondřej Bajtek, 9. Jan Kováč, 15. Jakub Szkandera, 18. Jiří Martynek, 19. Jan Kyselý, 20. Samuel Vitásek, 22. Jakub Szkandera, 22. David Lisztwan, 22. Jiří Martynek, 25. Martin Cemerek, 30. Jakub Szkandera, 33. David Lisztwan, 34. Matěj Kováč, 37. Šimon Czernek, 37. Jakub Szkandera, 39. Jakub Szkandera, 43. David Lisztwan - 11. Viktor Zatloukal, 15. Tomáš Fridel, 43. Tomáš Fridel; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Kreis ?, Václav Capko ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 4:2, 8:0, 6:1;
45:00
42:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (18:3).
42:45
Fridel je také střelecky aktivní a připisuje si druhý gól
42:04
Timeout FBC ORCA KRNOV
42:00
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 David Lisztwan, asistoval #11 Jiří Martynek (18:2).
42:00
Liszti si také připisuje hattrick po krásné nahrávce Jiřinky
39:35
Jura se pokusil napodobit Kováče bekendovou střelou, ale neúspěšně. Bekendy jdou dnes jen Kováčům :D
38:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Jakub Szkandera, asistoval #23 Matěj Kováč (17:2).
38:48
Kubík se blíží pomalu, ale jistě k druhému hattricku
36:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Jakub Szkandera bez asistence (16:2).
36:32
Tak i čtyřtyk je na světě
36:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #19 Jan Kyselý (15:2).
36:18
Honzík pěkně přenechal na středu míček Šimimu a ten se prosazuje také
33:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Matěj Kováč, asistoval #12 Adam Kuchejda (14:2).
33:44
Kováči dneska jedou jen bekendy
32:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 David Lisztwan, asistoval #13 Ondřej Bajtek (13:2).
32:45
Bajto nastřelil míček před bránu, kde měl Liszti dobře připravenou florku na zemi a připisuje si tak gól
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Václav Capko družstva FBC Intevo Třinec
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Jakub Szkandera, asistoval #11 Jiří Martynek (12:2).
29:05
Kuba si v oslabení připisuje hattrick!
27:41
Kreis drží tým
27:11
Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
26:24
Vyloučen hráč #23 Matěj Kováč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
25:11
Vyloučen hráč #12 Adam Kuchejda družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zdržování hry.
24:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Martin Cemerek, asistoval #19 Jan Kyselý (11:2).
24:33
Honzík našel Cemiho před bránou a ten navyšuje skóre už na rozdíl devíti gólu
24:08
Kovymu bekend podruhé nevyšel, ale pokus to byl dobrý
21:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #18 Samuel Vitásek (10:2).
21:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 David Lisztwan bez asistence (9:2).
21:17
Třinec teď chytl střeleckou a nestíhám jaksik komentovat jedlotlivé góly
21:17
a natož sledovat...
21:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Jakub Szkandera, asistoval #12 Adam Kuchejda (8:2).
19:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #18 Samuel Vitásek, asistoval #11 Jiří Martynek (7:2).
18:29
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jan Kyselý, asistoval #70 Martin Cemerek (6:2).
17:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #28 David Lisztwan (5:2).
17:05
Liszti našel osamoceného Juru před bránou a ten se v oslabení prosazuje
15:42
Kreis si připisuje hodně povedený zákrok v oslabení a drží svůj tým
15:07
Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #9 Petr Rožnovský (4:2).