2:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:10
13. Lukáš Macháč, 20. Šimon Stránský, 22. Šimon Stránský, 24. Daniel Sedláček, 37. Šimon Stránský, 38. Šimon Stránský, 38. Vojtěch Wiener, 50. Šimon Stránský, 52. Vojtěch Wiener - 2. Tomáš Trnka, 6. Adam Václav Kyselka, 15. Peter Steller, 16. Adam Václav Kyselka, 22. Šimon Taraba, 32. Maxim Grega, 34. Peter Steller, 35. Šimon Batkovič, 37. Jonáš Mareš, 56. Peter Steller; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 18 - Miroslav Kovařík 26; po třetinách: 2:4, 5:5, 2:1;
Komentář domácích Salát Petr (Trenér):
Minule o gól na jednu, dnes na druhou. Nic se na celé věci nemění, musíme jednou vyhrát, tak to holt bude až doma na Dobi. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Výsledkově identické utkání jako posledně, i průběh téměř identický. Dneska však vítězně pro nás. Konečné rozhodnutí padne ve čtvrtek v Liberci. Děkujeme soupeři za zápas.
59:05
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
59:05
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
58:57
Kovařík blokuje střely
56:46
Bohemians mají více šancí, daří se jim
55:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #64 Tomáš Trnka (9:10).
51:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Filip Kapitán (9:9).
50:29
Vyloučen hráč #15 Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou.
49:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #35 Richard Malý (8:9).
41:34
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (7:9).
37:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (6:9).
37:12
Teď to padá
36:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Jonáš Mareš, asistoval #18 Peter Steller (5:9).
36:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #80 Daniel Sedláček (5:8).
35:02
Liberečtí více útočí ale klokanům vychází šance
34:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič z trestného střílení (4:8).
34:21
I přes góly Bohemky Liberec nepolevuje v převaze
33:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #38 Jan Malič (4:7).
32:00
Gól Gregy by mohl zvednout hru klokanů
31:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #50 Šimon Batkovič (4:6).
23:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #80 Daniel Sedláček, asistoval #28 Šimon Stránský (4:5).
23:04
Lépe do hry vstupují zatím Bohemians
21:49
Góly zatím padají
21:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (3:5).
21:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #66 Lukáš Macháč (3:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský z trestného střílení (2:4).