4:3
2:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary BLACK - FbC Hradec Králové A 6:6
13. Martin Štencl, 15. Vojtěch Ježek, 19. Marek Owczarzy, 20. Martin Štencl, 21. Martin Štencl, 23. Rudolf Voják - 4. Ondřej Veselý, 6. Jiří Hubeňák, 8. Jakub Vašata, 12. Přemek Hanzlík, 14. Elliot Festa, 18. Přemek Hanzlík; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Marek Matějka 7 - Dominik Janeček 11, Michal Malý 5; po třetinách: 0:3, 4:3, 2:0;
Komentář domácích Moravec Filip (Trenér):
V první polovině zápasu jsme to vůbec nebyli my, nervozita nás enormně svázala. Nebyli jsme schopni udržet míček, neměli sebevědomí a vypadalo to hodně zle. Do zápasu jsme se ale dokázali vrátit a tenhle bod má pro nás cenu zlata. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům za zápas.
Komentář hostů Heger Vít (Asistent trenéra):
Při výkonu bylo znát uspokojení z minulého zápasu, což se projevilo na průběhu i výsledku zápasu. Do příštího zápasu musíme zapracovat na koncentraci v obranné fázi. Těšíme se na čtvrtfinále!!
26:18
Vyloučen hráč #42 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za špatné střídání.
25:00
Gólman Hradce teď urdžel svůj tým nad vodou!
22:04
Karlovy Vary předvádí neskutečný comeback!
22:03
Timeout FbC Hradec Králové A
22:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #98 Jakub Ďurian (6:6).
22:03
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Malý družstva FbC Hradec Králové A
20:08
Karlovy Vary se přiřítily jako hurikán a stačilo jim 7 vteřin a už vstřelily další branku!
20:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #24 Ondřej Kakrda (5:6).
20:00
20:00
Střely ve 2. části: 6:7
20:00
19:34
Hurikáni se vrací do zápasu! Stáhnuli rozdíl na pouhé 2 branky!
19:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #22 Martin Štencl bez asistence (4:6).
18:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #98 Jakub Ďurian (3:6).
17:31
Hradec využívá další přesilovku!
17:30
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #42 Filip Rathouský (2:6).
15:57
Další vyloučení Karlových Varů
15:56
Vyloučen hráč #46 Josef Baloušek družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:24
Karlovy Vary dávají gól ve vlastním oslabení!
14:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #38 Vojtěch Ježek, asistoval #69 Jan Terla (2:5).
13:19
Uvidíme první vyloučení v zápasu
13:18
Vyloučen hráč #46 Josef Baloušek družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za blokování hokejky.
13:03
Hradec Králové zvyšuje svůj náskok!
13:02
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (1:5).
12:45
Karlovy Vary dávají svůj první gól na turnaji!
12:44
11:28
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #4 Jakub Štancl (0:4).
07:15
Hradec je jednoznačně v režii tohoto zápasu a vede už o 3 branky!
07:14
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #69 David Hynek (0:3).
05:31
Hradec se dostává do dvoubrankového vedení!
05:30
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Jiří Hubeňák bez asistence (0:2).
04:30
Karlovy Vary promarnili obrovskou šanci na vyrovnání skóre
03:08
Hradec Králové vstoupil do zápasu lépe a už po třech minutách se dostal do vedení!
03:07
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #19 Ondřej Veselý, asistoval #42 Filip Rathouský (0:1).
00:01
Úvodní bule pro Hradec Králové
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Dominik Janeček; hráči v poli: Andrej Janda, Jakub Vejs, Ondřej Veselý, Filip Rathouský, Elliot Festa
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary BLACK: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Martin Štencl, Ondřej Kakrda, Radim Šlechta, Jakub Ďurian, Rudolf Voják