3:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FB Hurrican Karlovy Vary BLACK 6:3
8. Jakub Dušek, 9. Jan Havránek, 15. Michal Blažek, 23. Martin Košek, 27. Michal Blažek, 28. Kristián Ctirad Šroll - 19. Adam Němec, 24. Vítek Pechman, 27. Ondřej Kakrda; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Krupka 9 - Denny Šimon 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Ferdan Prokop (Trenér):
Mnohem lepší zápas s míčkem, dokázali jsme překonávat vytaženou obranu soupeře. Závěr trošku hektický, ale spokojenost se zlepšením oproti minulému zápasu.
Komentář hostů Moravec Filip (Trenér):
Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Škoda, že jsme se po kontaktním gólu na 3:4 neudrželi déle ve hře a soupeř nám hned odskočil. My si z tohoto turnaje ovšem potřebujeme odnést i zpětnou vazbu do dalšího tréninkového procesu. Tenhle zápas nám ukázal deficit v obranných rolích i velký deficit v útočné roli 2. Děkujeme soupeři za zápas.
30:00
Střely ve 3. části: 11:8
30:00
27:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #42 Jakub Smutný (6:3).
26:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #48 Jan Havránek (5:3).
26:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #24 Ondřej Kakrda, asistoval #98 Jakub Ďurian (4:3).
23:47
Karlovy Vary se rozhodně ještě nevzdávají!
23:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #91 Vítek Pechman, asistoval #12 Adam Němec (4:2).
22:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Martin Košek, asistoval #69 Josef Malec (4:1).
18:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #12 Adam Němec, asistoval #25 Patrik Hudík (3:1).
16:26
Hurikání hrají v plném počtu
15:42
Uvidíme hru 4 na 4
15:41
Vyloučen hráč #57 Daniel Vik družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:26
Vyloučen hráč #42 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za špatné střídání.
14:15
Liberec zvyšuje vedení!
14:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #42 Jakub Smutný (3:0).
08:57
Konecně nám padají góly, Liberec se ujímá dvoubrankového vedení!
08:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (2:0).
07:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #21 Martin Košek (1:0).