1:3
1:4
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 4:10
14. Adam Skounic, 15. Vlastimil Pinčák, 30. Nicolas Bolan, 35. Adam Čech - 1. Patrik Hrubý, 12. Adam Žežula, 15. Patrik Hrubý, 21. Adam Žežula, 29. Ondřej Burcal, 30. Lukáš Rom, 35. Adam Žežula, 36. Václav Kolář, 37. Adam Žežula, 41. Patrik Hrubý; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Martin Štrunc; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Lenárt ? - David Vácha ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
40:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #29 Lukáš Rom (4:10).
36:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Matyáš Hájek (4:9).
35:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #86 Václav Kolář bez asistence (4:8).
34:27
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #26 Adam Skounic (4:7).
34:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (3:7).
34:00
A další střela z první od Žežuly - Gól!
33:00
Polovinu střel chytá Lenny polovinu Tom Procházka.
32:15
Fisher uplně bezmyšlenkovitě fauuje ve vlastní přesilovce.
32:11
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:10
Vyloučen hráč #91 Patrik Hrubý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:13
30:00
29:59
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan bez asistence (3:6).
29:27
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Lukáš Rom, asistoval #66 Ondřej Burcal (2:6).
28:59
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #66 Ondřej Burcal, asistoval #86 Václav Kolář (2:5).
28:30
Obranný zákrok Schober na výbornou.
28:20
Skounic prokázal své zkušenosti  podržel takticky balonek!
26:03
Vyloučen hráč #17 Filip Šrámek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
26:03
Šrámek zatáhl za záchranou brzdu. Přesilovka pro Klatovy.
25:30
Schober zkoušel nad rameno, bohužel mijí!
25:00
Nicky Bolan dnes po několikté vedle branky.
24:30
Parádní podívaná na Area D, diváci jsou ve varu!
24:00
Fischer orazítkoval tyč!
23:00
Obrovská šance Klatov ze standartky, končí mimo!
22:30
Golmanská souhra v poli, Šrámek na Schobera a střea nad nohu, golman Klatov chytá.
22:10
Kličkovana v podání Tomaa Procházky a následný blok Klatov!
21:40
Pincák vybojoval standartku pro Gorily!
21:30
Adam Tlačenka bojuje za bránou soupeře, zatím marně.
20:26
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:4).
20:00
Krásný kros od Žežuly a Klatovy odskakují.
19:30
Vítáme Vás z arény D, kde se dnes odehrává dlší utkání juniorské ligy. Aktuálně je stav 3:2, Klatovy se tlačí do útoku, ale Gorilí obrana odolává.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:10
15:00
14:30
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #54 Vlastimil Pinčák, asistoval #94 Lukáš Fischer (2:3).
14:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #40 David Vácha (1:3).
13:28
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #26 Adam Skounic, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:2).
12:56
Vyloučen hráč #97 Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
11:24
00:41
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Lukáš Joachimsthaler, Eduard Bastl, Adam Žežula