5:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 12:4
15. Filip Smutný, 16. Vojtěch Wiener, 22. Vojtěch Janeček, 30. Tomáš Urban, 30. Vojtěch Wiener, 38. Filip Kapitán, 38. Lukáš Macháč, 43. Bartoloměj Smolka, 44. Lukáš Macháč, 50. Šimon Stránský, 52. Petr Kukla, 54. Šimon Stránský - 2. Šimon Mazánek, 11. Ondřej Valenta, 16. Maxim Grega, 31. Jindřich Smoček; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4 + Šimon Stránský OS:4; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 22 - Miroslav Kovařík 22; po třetinách: 2:3, 5:1, 5:0;
Komentář domácích Salát Petr (Trenér):
Po všech sezóních zdarech i nezdarech se nám podařilo rok zakončit vítězstvím. Pro hodně talentovaných kluků je to konec s mládežnickým sportem, ale ve všech sezónám nám ukázali jak dobří hráči to jsou. Dál nám série i sezóna ukázala spousty svělých kluků u kterých jsem přesvědčen, že nám toho ještě hodně ukážou. Pro mě je to také loučení s juniorskou kategorií, ale strašně rád na všechny roky budu vzpomínat. Jen né na ty covidové roky. Poslední vzkaz je, že jsem nejlepší v 1. lize :-).

P.S.
Díky Bohemce za fajn sérii a rodičům za pomoc i fandění.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Dnešní zápas o všetko z naši strany dobrý do poloviny utkání, pak jsme si nechali utéct momentum zápasu při nařízeném trestném střílení pro nás a následně přesilové hře, kde jsme zlyhali. Od tohto momentu jsme nebyli schopní skórovat, soupeř naopak postupně navyšoval skóre.
Celé play off i tahle  série ale dala hodně nových zkušenoští našim mladším hráčům, co jich snad posune o kousek dál do dalšího florbalového života, samozřejmě díky i hráčům který věkem v juniorce končí. Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům,rodičům a fanouškům za uplynulou sezónu a soupeři pogratulovat k vítězství, na které se museli trochu zapotit v maximálním počtů zápasů. Ještě jednou díky, a hlavu vzhůru do další přípravy na novou sezónu.
60:00
Střely celkem: Liberec - 34 , Bohemians - 26
60:00
Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Vojtěch Janeček , Bohemians - Šimon Mazánek
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
Liberec vyhrál skupinnu B a zanedlouho si přebere pohár pro vítěze.
58:03
Začaly probíhat poslední dvě minuty dnešního rozhodujícího zápasu.
54:46
Dlouhý výhoz na rozběhlého Janečka, ten se nedokázal prosadit proti obraně Bohemky.
53:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (12:4).
53:27
Klička a gól.
51:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Petr Kukla, asistoval #23 Adam Stýblo (11:4).
51:54
Kukla si to namířil směr brána jeho střela si našla místo v horní části brány.
49:08
Stránský trefuje bez problémů prázdnou bránu.
49:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (10:4).
47:49
Vyloučen hráč #19 Tomáš Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
47:49
Stránský se po osobním trestu vrací do hry.
47:49
Liberec v oslabení.
47:49
Hosté to zkouší v šesti.
43:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #27 Filip Smutný (9:4).
43:22
Jednoduchá rozehrávka z rohu, Smutný našel Mcháče a ten po zemi přidává další branku.
42:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #5 Filip Kapitán (8:4).
42:19
Střelou z první na bližší tyč se prosazuje Smolka.
41:20
Liberec se drží na míčku.
40:01
Macháč i do třetině vyhrál úvodní buly třetiny.
37:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč bez asistence (7:4).
37:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #58 Petr Zeman (6:4).
37:05
Liberec hraje v plném počtu.
35:00
Na dnešní zápas na SH Dobiášova dorazilo 50 diváků.
34:58
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #50 Šimon Batkovič.
34:58
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
34:58
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec - osobní trest.
32:30
V posledním zápase sezóny se snaží oba dva týmy nechat na hřišti vše, kdy jindy, než teď.
30:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Jindřich Smoček, asistoval #96 Daniel Grézl (5:4).
30:36
Smoček se prosazuje střelou po zemi.
29:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #66 Lukáš Macháč (5:3).
29:15
Wiener se s tím moc nemazlil, střelou od mantinelu navyšuje skóre svého týmu.
29:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #80 Daniel Sedláček (4:3).
29:11
Kovařík se nestihl přesunout a Urban trefuje odkrytou část brány.
27:30
Pěkná kombinace Liberce na jeden dotyk na jejímž konci se nacházel Janeček, ten ze středu nedokázal míček ideálně umístit.
25:15
Další střela Liberce jak mimo bránu, tak i mimo hřiště.
23:53
Wiener neprošel přes Maliče.
21:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #5 Filip Kapitán (3:3).
21:11
Janečkova pumelice rozvlnila sítě.
20:42
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
20:02
Začátek třetiny oba týmy začínají ve čtyřech.
19:59
Futschik si na konci třetiny stihl zahrál fotbal.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny.
18:18
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
18:18
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
18:18
Ke konci třetiny uvidí diváci hru 4 na 4.
17:56
Kapitán v dobré střelecké pozici, střelou od mantinelu netrefil vůbec nic.
15:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #41 Šimon Taraba (2:3).
15:52
Hosté si berou vedení na svoji stranu.
15:48
15:48
Wiener trefuje vzdálenější růžek branky.
14:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #28 Šimon Stránský (1:2).
14:22
Smutný ze středu trefuje prostor mezi nohama Kovaříka.