0:2
0:0
- : -

FBC VŠTJ Ekonom Praha - TJ Sokol Dobříš 0:3
3. Vladimír Pejla, 16. Vojtěch Paul, 17. Roman Šebek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Ziba ? - Tomáš Šimek ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:0;
36:00
33:06
Vyloučen hráč #11 Pavel Němejc družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.
29:36
Vyloučen hráč #98 Roman Tůma družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:21
Vyloučen hráč #9 Vladimír Pejla družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nesportovní chování.
22:21
Vyloučen hráč #4 Marek Halas družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
22:16
Vyloučen hráč #12 Jakub Brabec družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za špatné střídání.
16:58
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #16 Vojtěch Paul (0:3).
15:30
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #16 Vojtěch Paul bez asistence (0:2).
12:00
12:00
03:35
Vyloučen hráč #66 Jan Galgonek družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za hra rukou.
02:26
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #9 Vladimír Pejla, asistoval #7 Michael Šiška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš:
00:00
Line-up domácích FBC VŠTJ Ekonom Praha: brankář: Martin Ziba; hráči v poli: Kamil Jiránek, Tomáš Hájíček, Matyáš Troup, Martin Beneš, Marek Halas