1:0
2:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FLORBAL JABLONEC 3:5
16. Marek Sochor, 35. Zdeněk Martinec, 39. Zdeněk Martinec - 6. Marek Černý, 6. Jan Kantor, 11. Karel Hlavatý, 43. Jan Kantor, 45. Jan Sejkora; rozhodčí: Jakub Horák - Miroslav Hnídek; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Havriljak ? - Jaromír Komárek ?; po třetinách: 0:3, 1:0, 2:2;
44:21
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #77 Jan Sejkora z trestného střílení (3:5).
44:14
Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
42:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #33 Jaromír Komárek (3:4).
41:51
Vyloučen hráč #13 David Dupač družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
38:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Zdeněk Martinec, asistoval #55 Lukáš Plechatý (3:3).
34:12
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Adam Havriljak družstva 1. FBC DDM Děčín IV
30:00
30:00
20:53
Sochor poslal střelu z první do hlediště.
18:49
Sledujeme jabloneckou přesilovku v režii Ondřeje Faltuse.
17:53
Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (1:3).
15:00
15:00
14:14
Vyloučen hráč #2 Adam Havriljak družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
14:14
Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
13:40
Jablonec ukazuje svou dominanci v zápase.
10:35
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý bez asistence (0:3).
10:35
Fenomenální střela z dílny Hlavatého končí brankou.
10:10
Petz dnes prokazuje mimořádné střelecké schopnosti.
09:30
U středového kruhu došlo ke střetu hráčů.
08:16
Jablonec opět v plné síle.
06:15
Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
05:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #11 Dominik Majer (0:2).
05:19
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #8 Matyáš Petz (0:1).
04:06
Z jablonecké střídačky se ozvalo: ,, Krosss"
01:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Ondřej Faltus, Jan Sejkora, František Halama, Semih Pehlivan, Jan Kantor