0:1
0:3
- : -

IBK Kubánský Klan C - Lhokamo Panthers Praha F 2:6
10. Pavel Šusta, 12. Pavel Šusta - 9. Jakub Strnad, 11. Miloslav Mattes, 15. Šimon Todorov, 32. Marek Zelinka, 35. Šimon Todorov, 35. Miloslav Mattes; rozhodčí: Štěpán Weber - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Janeček ? - Aleš Vambera ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:3;
36:00
34:49
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #6 Miloslav Mattes, asistoval #67 Marek Zelinka (2:6).
34:23
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #4 Vladimír Hlinka (2:5).
34:23
Šimon Todorov pěknou kličkou pojišťuje vedení Lhokama.
31:26
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #67 Marek Zelinka, asistoval #13 Tomáš Zelinka (2:4).
31:26
Spolupráce otec -  syn končí gólem.
30:14
Dvakrát před odkrytou bránou a dvakrát nenavýšil vedení svého týmu Emilu Todorov.
24:45
Pavel Janeček předvádí celý zápas skvělé zákroky a drží tak naděje svého týmu na vyrovnání.
24:00
24:00
22:54
Lhokamo drží Kubánský Klan na jeho polovině a snaží se dobýt jeho svatyni.
21:37
Pavel Šusta se objevil sám před brankářem Vamberou, míček mu při otočce utekl.
19:26
Domácí se nevzdávají a po dlouhá době se dostávají do střely od mantinelu. Ta však bránu míjí.
17:45
Další přečíslení Lhokama, avšak skóre se nemění.
17:13
Lhokamo je v druhé části více aktivní a nepouští Kubánský Klan do moc šancí.
14:26
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #8 Emil Todorov (2:3).
14:26
Pěkná kombinace trojice Tudorov, Tudorov, Vladimír Hlinka končí gólem.
14:09
Jedovatou střelu od mantinelu golman domácích s klidem chytá.
12:00
12:00
11:44
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil #24 Pavel Šusta z trestného střílení (2:2).
11:44
Přestupek na straně hostů. Nájezd. A máme znovu vyrovnáno.
10:44
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #6 Miloslav Mattes, asistoval #3 Josef Zelinka (1:2).
10:44
Rychlá odpověd na straně hostů, kteří jdou minutu před koncem třetiny znovu do vedení.
09:55
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #13 Jonáš Pavlík (1:1).
09:55
Kubánský Klan nezahálí a brzy vyrovnává skóre.
08:04
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #12 Jakub Strnad bez asistence (0:1).
08:04
A máme tu první branku zápasu, kterou po individuální akci střílí Jakub Strnad.
05:48
Tomáš Zelinka sám před bránou. Golman drží čisté konto.
01:48
Hned na úvod utkání tady máme vyloučení hráče Lhokama. Domácí zatím přesilovku nevyužívají.
01:12
Vyloučen hráč #6 Miloslav Mattes družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Veronika Vajsáblová.
00:00
00:00
Line-up hostů Lhokamo Panthers Praha F: brankář: Aleš Vambera; hráči v poli: Adam Strnad, Jakub Strnad, Šimon Todorov, Vladimír Hlinka, Emil Todorov