1:0
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - Fbk Buldoci GOP Radotín 5:4pn
17. Milan Paták, 25. Josef Světlý, 30. Martin Hošek, 32. Filip Malík, N Jaroslav Hostin - 9. Eduard Adamec, 11. Eduard Adamec, 26. Luboš Jindřich, 29. Ondřej Karnet; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - David Poláček ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #8 Eduard Adamec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #18 Filip Malík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #22 Marek Střída , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #6 Jaroslav Hostin a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #14 Ondřej Karnet , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:39
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
31:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #27 Ondřej Světlý (4:4).
29:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #44 Josef Světlý (3:4).
28:36
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #14 Ondřej Karnet, asistoval #88 Vít Štejfa (2:4).
25:31
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #22 Marek Střída (2:3).
24:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #44 Josef Světlý, asistoval #33 Milan Paták (2:2).
24:00
24:00
21:53
Vyloučen hráč #44 Josef Světlý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za hrubost.
21:13
Vyloučen hráč #69 Tomáš Prokop družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání.
16:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #44 Josef Světlý (1:2).
12:00
12:00
10:07
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #88 Vít Štejfa (0:2).
08:35
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #69 Tomáš Prokop (0:1).