1:2
4:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Intevo Třinec  5:5
16. Vítězslav Kríž, 31. Matěj Melčák, 35. Matěj Melčák, 40. Ondřej Monsport, 45. Robert Socha - 1. Jan Kyselý, 3. Adam Szkandera, 27. Martin Cemerek, 28. Jan Kováč, 33. Jiří Martynek; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 7 + Vojtěch Monsport 5 + ČK1:5; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ?, Filip Grill ? - Martin Kreis ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:1;
45:00
44:42
Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hákování.
44:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (5:5).
43:59
Vyloučen hráč #33 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
43:06
Vyloučen hráč #5 Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:01
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
39:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #5 Jakub Küffer (4:5).
37:04
Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
34:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #13 Lukáš Michna (3:5).
32:49
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #19 Jan Kyselý (2:5).
32:10
Vyloučen hráč #25 Benjamín Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
30:16
30:00
30:00
28:21
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
28:21
Vyloučen hráč #33 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
27:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Jan Kováč, asistoval #13 Ondřej Bajtek (1:4).
27:26
Střídání brankáře. Nový brankář #75 Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
26:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Martin Cemerek bez asistence (1:3).
21:38
Vyloučen hráč #16 Ondřej Pluta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
15:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (1:2).
15:00
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 5 minut za neuvedení v sestavě.
15:00
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice do konce utkání.
15:00
15:00
13:16
Vyloučen hráč #30 Richard Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
13:16
Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
09:47
Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
02:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #33 Adam Szkandera, asistoval #19 Jan Kyselý (0:2).
01:49
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
00:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jan Kyselý, asistoval #33 Adam Szkandera (0:1).