0:0
2:0
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBC ROKYCANY 2:0
25. Matouš Herlík, 34. Jakub Bejm; rozhodčí: Patrik Med - Marek Schober; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Adam Cozl 11 - Petr Pařízek 14; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0;
36:00
Střely ve 3. části: 9:2
36:00
35:35
Timeout SK Jiskra Domažlice
35:35
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Kozel družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
33:41
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #7 Jakub Bejm, asistoval #3 Vojtěch Kozel (2:0).
33:09
Timeout FBC ROKYCANY
33:09
Vyloučen hráč #78 Vladimír Karel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
24:15
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Matouš Herlík bez asistence (1:0).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:7
24:00
19:10
Krásná individuální akce rokycanského Karla. Prošel sám celé hříště, v rychlosti ale zakončil nepřesně.
15:50
Domažličtí odpovídají! Z dobré pozice střílel Váchal a do zakončení se dostal také Malý. Pařízek připraven.
15:00
Rokycany začaly třetinu aktivněji a během pár minut hned několikrát ohrozili bránu Domažlic. Stříleli Pezlar, Boháčková a Karel.
Cozl vše chytá!
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:2
12:00
10:00
Ani jeden z celků zatím nenašel recept na výraznější šanci. Oba týmy poctivě brání a vyvarují se chyb v rozehrávce.
06:50
Sledujeme vyrovnaný, běhavý zápas, počet šancí je na obou stranách shodný. Střely obou celků létají zatím mimo zařízení.