3:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FLORBAL JABLONEC 9:4
1. Richard Strejcovský, 7. Ondřej Duben, 10. Ondřej Duben, 17. Jiří Moravec, 27. Samuel Olexa, 29. Tomáš Frontz, 38. Jan Karafiát, 40. Vojtěch Bratschaedl, 42. Tobiáš Tychler - 19. František Halama, 25. Semih Pehlivan, 30. Matyáš Petz, 41. Jan Kantor; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:1 + Marcel Najman 5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl ? - Jaromír Komárek ?; po třetinách: 3:0, 3:3, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:6
45:00
41:56
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler bez asistence (9:4).
40:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #8 Matyáš Petz (8:4).
39:07
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #12 Tobiáš Tychler (8:3).
37:09
Branku družstva FD Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #11 Ondřej Duben (7:3).
32:32
Vyloučen hráč #11 Dominik Majer družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
29:32
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #94 Ondřej Faltus (6:3).
28:02
Branku družstva FD Teplice vstřelil #5 Tomáš Frontz, asistoval #62 Jiří Moravec (6:2).
26:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (5:2).
24:36
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan bez asistence (4:2).
21:49
Vyloučen hráč #81 Marcel Najman družstva FLORBAL JABLONEC na 5 minut za hrubost.
18:04
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #72 František Halama, asistoval #26 Semih Pehlivan (4:1).
16:29
Branku družstva FD Teplice vstřelil #62 Jiří Moravec, asistoval #21 Matěj Lébl (4:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
09:56
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #7 Daniel Kocaj (3:0).
06:50
00:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #11 Ondřej Duben (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Ondřej Faltus, Jan Kantor, Jan Sejkora, František Halama, Semih Pehlivan