2:0
4:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ORCA KRNOV 8:2
8. Ondřej Holaň, 10. Matěj Melčák, 20. Jan David, 24. Robert Socha, 33. Vítězslav Kríž, 36. Ondřej Holaň, 39. Lukáš Michna, 39. Ondřej Monsport - 43. František Šuly, 45. František Šuly; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:2;
45:00
44:03
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
44:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #32 Dominik Tvrdoň (8:2).
42:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #49 Josef Černý (8:1).
38:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #6 Jan David (8:0).
38:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (7:0).
36:54
Vyloučen hráč #6 Adam Hlušíček družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
35:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #13 Lukáš Michna (6:0).
32:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (5:0).
30:00
30:00
23:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha z trestného střílení (4:0).
22:06
Vyloučen hráč #6 Jan David družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #9 Jan Simper (3:0).
15:00
15:00
09:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #15 Ondřej Holaň (2:0).
07:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #17 Vítězslav Kríž (1:0).