3:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa white 9:4
4. Daniel Vik, 8. Michal Blažek, 8. Michal Blažek, 13. Jan Havránek, 16. Josef Malec, 17. Jakub Hruška, 21. Kristián Ctirad Šroll, 30. Kristián Ctirad Šroll, 30. Jakub Hruška - 6. Lucie Švajcrová, 22. Kristián Semelka, 25. Ondřej Martinec, 27. Mikeš Motejzík; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Daniel Krupka 10 - Šimon Záruba 9, Marek Meďáš ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:3;
Komentář domácích Ferdan Prokop (Trenér):
Letos asi 13. zápas proti sobě. Začátek byl lehce nervózní, v průběhu utkání jsme byli mnohem lepší s míčkem a tvořili si šance, které jsme i proměnili. Ve třetí třetině trošku drama, ale dotaženo do vítězného konce.
30:00
Střely ve 3. části: 6:8
30:00
29:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jakub Hruška, asistoval #86 Daniel Krupka (9:4).
29:01
Liberec dává gól do prázdné branky a definitivně rozhoduje zápas
29:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #48 Jan Havránek (8:4).
28:00
Lípa to zkouší bez brankáře
26:19
Česká Lípa se ještě rozhodně nevzdává a bude bojovat do posledních vteřin!
26:18
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #24 Vojtěch Kafka (7:4).
24:23
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #3 Ondřej Martinec bez asistence (7:3).
21:32
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #99 Adam Pavlovič (7:2).
16:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jakub Hruška, asistoval #96 Filip Šťastný (6:1).
15:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Josef Malec, asistoval #16 Šimon Frontz (5:1).
15:17
Timeout FBC Česká Lípa white
12:15
Liberec rychle využil přesilovku a dostává se do pohodlného vedení
12:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #12 Michal Blažek (4:1).
11:59
Uvidíme první přesilovou hru zápasu
11:58
Vyloučen hráč #99 Adam Pavlovič družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za blokování hokejky.
07:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (3:1).
07:17
05:46
Česká Lípa vyrovnává!
05:45
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #99 Adam Pavlovič (1:1).
03:29
Liberec střílí první branku severočeského derby!
03:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #12 Michal Blažek (1:0).
02:00
Liberec je zatím aktivnější
00:01
Úvodní bule pro Lípu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Šimon Záruba; hráči v poli: Viktor Steinz, Kristián Semelka, Mikeš Motejzík, Ondřej Martinec, Lukáš Šindelář
00:00
Line-up domácích FBC Liberec : brankář: Daniel Krupka; hráči v poli: Martin Košek, Jakub Dušek, Šimon Frontz, Jáchym Frontz, Josef Malec