2:1
- : -
FBS Olomouc

Bulldogs Brno - FBS Olomouc 13:3
1. Lukáš Holásek, 3. Tobiáš Hude, 4. Vojtěch Zach, 8. Lukáš Rada, 12. Lukáš Rada, 16. Jakub Tesárek, 17. Dennis Boleloucký, 18. Jakub Zachoval, 18. Benjamin Buraj, 18. Petr Vincenz, 20. Marek Mattes, 25. Vojtěch Zach, 26. Lukáš Holásek - 6. Martin Pavlík, 19. Radim Bečica, 29. Marek Tomášek; rozhodčí: Daniel Suchý - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Adam Suda 9 - Samuele Pedriali 10; po třetinách: 4:1, 7:1, 2:1;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Asistent trenéra):
Začátek zápasů jsme dobře zachytili, akorát jsme po pár gólech vypadli z herních rolí. Jsem rád, že jsme se rychle vrátili do zápasů a skóré utkání jsme navyšovali. Do dalšího utkání se potřebujeme soustředit na herní principy a prvky, které zdobí naší hru. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za předvedený výkon!
AVÉ BULLS! :)
Komentář hostů Tichý Daniel (Trenér):
Vzhledem k průběhu utkání poměrně krutý výsledek. Soupeř každopádně prokázal větší herní vyspělost, kterou zužitoval. Pro nás je do dalšího průběhu turnaje jednoznačný cíl, a to vyhrát všechny zbývající zápasy. Děkuji soupeři za zápas (zejména za odvolané vyloučení na 5 minut).
30:00
Střely ve 3. části: 8:2
30:00
28:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Marek Tomášek, asistoval #48 Robin Večeřa (13:3).
27:00
Oba celky už v klidu dohrávají zápas
25:15
I třetí třetina je v jednoznačné režii buldoků z Brna
25:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (13:2).
24:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #98 Petr Úlehla (12:2).
19:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes z trestného střílení (11:2).
18:19
Po delší době se prosazuje i Olomouc
18:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Radim Bečica, asistoval #47 Jakub Balner (10:2).
17:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #34 Petr Vincenz, asistoval #85 Lukáš Rada (10:1).
17:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Benjamin Buraj bez asistence (9:1).
17:11
Timeout FBS Olomouc
17:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #55 Marek Mattes (8:1).
16:13
Bulldogs jsou aktivnější a přidávají další branky
16:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Dennis Boleloucký, asistoval #85 Lukáš Rada (7:1).
15:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #98 Petr Úlehla (6:1).
14:00
Bulldogs kombinují na svojí polovině
11:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #98 Petr Úlehla (5:1).
10:01
10:00
10:00
Střely v 1. části: 6:4
10:00
09:29
Vyloučen hráč #72 Filip Kutil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
08:41
Olomouci se přesilovka vůbec nepovedla a Brno už hraje v plném počtu
07:43
Buldoci hrají oslabení velmi dobře a dokonce v něm dokázali skórovat!
07:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #79 Lukáš Holásek (4:1).
06:42
Olomouc bude hrát 2 minuty v početní výhodě
06:41
Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:07
Hráči Olomouce dávají první branku v utkání!
05:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #89 Martin Pavlík, asistoval #9 Štěpán Mach (3:1).
04:00
Už i Olomouc vystrkuje růžky
03:09
Brno ukazuje, že je favoritem tohoto utkání a vede už o 3 branky!
03:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #17 Jakub Tesárek (3:0).
02:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude, asistoval #85 Lukáš Rada (2:0).
00:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:0).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Samuele Pedriali; hráči v poli: Samuel Strašil, Robin Večeřa, Radim Bečica, Jakub Balner, Matyáš Galba
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Adam Suda; hráči v poli: Tobiáš Hude, Dennis Boleloucký, Petr Vincenz, Lukáš Rada, Lukáš Holásek