1:1
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - ASK Bystřice n.P.  7:1
4. Jan Majer, 7. Jan Ježek, 10. Jan Majer, 11. Martin Hanuš, 26. Jan Majer, 26. Marek Flašar, 28. Jan Majer - 13. Dominik Novák; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Poláček 4 - Josef Kos 16; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:0;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
Jsme rádi, že jsme mohli v tomto zápase nasadit všechny hráče ze soupisky. Je to skvělá parta, která si prostě zaslouží užít si atmosféru MČR a zahrát si pod fantastickým kotlem náchodských fans. Děkuji všem hráčům, fanouškům i soupeři.
Komentář hostů Sláma Jiří (Asistent trenéra):
Povedená druhá třetina, ve které jsme se soupeřem dokázali držet krok. Ve zbytku zápasu jsme nedokázali hrát aktivně a soupeř trestal naše chyby. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za férové utkání.
30:00
Střely ve 3. části: 5:4
30:00
28:22
Uvidíme první vyloučení v zápasu
28:21
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:26
Souhra do prázdné branky!
27:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (7:1).
25:20
Flašar neskutečně zavěsil pod horní tyč!
25:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #28 Marek Flašar, asistoval #63 Jan Ježek (6:1).
15:00
Odchovanec týmu FBC Dobruška Balek dnes střílí jako by byl na střelnici, ovšem branku ještě netrefil
12:53
Bystřice se poprvé v zápase prosazuje
12:52
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #97 Dominik Novák, asistoval #9 Patrik Cisár (4:1).
10:33
Skvělý vstup do třetiny a Náchod zvyšuje vedení!
10:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #45 Adam Voborník (4:0).
10:01
10:00
10:00
Střely v 1. části: 12:0
10:00
09:55
Náchodští ještě přidávají gól do šatny a hala praská ve švech!
09:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (3:0).
06:20
Konečně se prosazuje i druhá lajna domácích!
06:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #85 Adam Balek (2:0).
03:09
A ujímá se také vedení! Kdo jiný, než duo Majer-Hanuš!
03:08
03:00
Náchod se podle očekávání ujímá pozice favorita utkání
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P. : brankář: Josef Kos; hráči v poli: Patrik Cisár, František Hosa, Stanislav Humpolík, Petr Bukáček, Dominik Novák
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Daniel Poláček; hráči v poli: Martin Hanuš, Adam Voborník, Jan Majer, Vojtěch Majer, Samuel Siwula