0:0
4:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary BLACK - FbC Hradec Králové A 6:5
4. David Pacourek, 7. Ondřej Kakrda, 25. Rudolf Voják, 26. Vítek Pechman, 27. Vítek Pechman, 28. Martin Štencl - 5. Filip Rathouský, 21. Filip Rathouský, 24. Filip Rathouský, 25. David Hynek, 28. Filip Rathouský; rozhodčí: Daniel Suchý - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Denny Šimon 14 - Michal Malý 3; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:4;
Komentář domácích Moravec Filip (Trenér):
Neskutečný zápas, neskutečný zážitek. To, co kluci předvedli od stavu 2:4, klobouk dolů. Byli jsme hodně dole a dokázali vzchopit. Děkuji soupeři, rozhodčím a skvělým divákům za zápas.
Komentář hostů Hušek Filip (Trenér):
Víme jaké jsou naše kvality a bohužel jsme nedokázali navázat opět na suprový výkon proti Brnu. Oba zápasy s Vary jsme byli vysoce pod potenciálem. I když jsme zápas otočili a mohli si náskok pohlídat, tak odcházíme ze zápasu smutní s těsnou prohrou. Gratulujeme Varům!
30:00
Střely ve 3. části: 6:9
30:00
27:20
Tohle bude ještě drama!
27:19
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #11 Marek Řada (6:5).
27:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #24 Ondřej Kakrda (6:4).
26:38
Hradec to nebude mít vůbec lehké, protože bude hrát oslabení
26:37
Vyloučen hráč #11 Marek Řada družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
26:12
Karlovy Vary otáčí zápas! Nekustečný comeback!
26:11
Timeout FbC Hradec Králové A
26:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #91 Vítek Pechman, asistoval #43 Rudolf Voják (5:4).
25:15
Karlovy Vary vrací úder!
25:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #91 Vítek Pechman, asistoval #46 Josef Baloušek (4:4).
24:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #98 Jakub Ďurian (3:4).
24:16
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #69 David Hynek, asistoval #42 Filip Rathouský (2:4).
23:28
Hattrick hero Rathouský posílá Hradec do vedení!
23:27
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #44 Jakub Vašata (2:3).
14:39
Vyloučen hráč #22 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za sekání.
13:57
Karlovy Vary hrají v plném počtu
11:57
Uvidíme první přesilovou hru v zápasu, kterou si zahraje Hradec Králové
11:56
Vyloučen hráč #25 Patrik Hudík družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK na 2 minuty za hrubost.
06:38
Karlovy Vary byly v posledních minutách aktivnější a přineslo jim to vedoucí branku!
06:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #24 Ondřej Kakrda, asistoval #43 Rudolf Voják (2:1).
04:25
Hradec se nenechal zahanbit a rychle odpovídá!
04:24
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #5 Andrej Janda (1:1).
03:51
Karlovy Vary se dostávají do vedení!
03:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLACK vstřelil #73 David Pacourek, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (1:0).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Andrej Janda, Jiří Krček, Jiří Hubeňák, Filip Rathouský, Elliot Festa
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary BLACK: brankář: Denny Šimon; hráči v poli: Martin Štencl, Ondřej Kakrda, Marek Owczarzy, Jakub Ďurian, Rudolf Voják