1:2
2:1
0:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha BLUE 4:5pn
3. Václav Babík, 18. Erik Tomaško, 22. Sebastián Hachlica, 25. Václav Babík - 7. Jan Krejča, 13. Jan Urych, 19. Jan Krejča, 29. David Janda, N Jan Urych; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 217; zásahy brankářů: David Tobola 12 - David Švehlík 3; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0;
Komentář hostů Berka Jaroslav (Trenér):
Několik šikovných hráčů soupeře a nezvyklý způsob hry spolu s tíhou momentu nám v některých chvílích zbytečně svazoval ruce. Jakmile jsme se přes to dokázali přenést, vytvořili jsme si poměrně dost zajímavých příležitostí k tomu, abych utkání rozhodli dříve. Nakonec jsme museli ukázat mentální odolnost a to jak v základní hrací době, tak i v nájezdech. Oboje jsme zvládli a těšíme se na finále.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #33 Jakub Rohel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #87 Jan Urych a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #23 Ondřej Adamec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #15 Matyáš Malkus a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #7 Erik Tomaško a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #56 Jan Krejča , ale gól nevstřelil.
34:50
O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, proto příjdou na řadu nájezdy!
28:29
Je vyrovnáno! Vítkovice nezvládnuly závěrečný tlak Sparty a vypadá to, že se bude prodlužovat!
28:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #44 David Janda, asistoval #56 Jan Krejča (4:4).
27:59
Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
26:00
Utkání je neskutečně vyrované, oba týmy si zaslouží postup
24:49
Babík posílá svůj tým do vedení po krásné střele do šibenice!
24:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (4:3).
21:30
Vítkovice vstoupily do třetiny skvěle a vstřelily vyrovnávací branku! Tohle bude ještě drama!
21:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #23 Ondřej Adamec (3:3).
18:12
Ještě před koncem druhé třetiny se dokázala Sparta opět dostat do vedení!
18:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (2:3).
17:04
Tentokrát ve svém oslabení udeřily Vítkovice! Máme tu vyrovnáno!
17:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #8 Tobiáš Plaček (2:2).
15:13
Sparta bude mít k dispozici další 2 minuty přesilové hry
15:12
Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:42
Sparta využívá přesilovku a otáčí vývoj zápasu!
12:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #17 Ondřej Vopička (1:2).
12:16
Uvidíme první vyloučení zápasu, Sparta bude mít šanci dostat se do vedení
12:15
Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
08:00
Skvělá divácká kulisa! Oba kotle fandí ze všech sil!
06:19
Sparta vyrovnává!
06:18
04:00
Utkání má parametry semifinále MČR a je velmi vyrovnané a vyhrocené!
02:16
Vítkovice vstoupily do zápasu lépe než soupeř a dostávají se do vedení!
02:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (1:0).
00:01
Úvodní bule pro Vítkovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha BLUE: brankář: David Švehlík; hráči v poli: Adam Roháč, Lukáš Mitera, Jan Krejča, Kosťantyn Šlosar, David Janda
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: David Tobola; hráči v poli: Martin Hriško, Štěpán Kowalik, Jakub Rohel, Filip Peterek, Václav Babík