0:4
1:2
- : -

ASK Bystřice n.P. - FBC Česká Lípa white 4:7
7. Stanislav Humpolík, 9. Dominik Novák, 9. Petr Bukáček, 30. Dominik Novák - 2. Viktor Steinz, 11. Mikeš Motejzík, 14. Lucie Švajcrová, 15. Mikeš Motejzík, 16. Viktor Steinz, 26. Kristián Semelka, 26. Jáchym Hocko; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Josef Kos 18 - Marek Meďáš 10, Šimon Záruba 4; po třetinách: 3:1, 0:4, 1:2;
Komentář domácích Sláma Jiří (Asistent trenéra):
Výborná první třetina, naše nejlepší na turnaji. Škoda, že jsme na ni nedokázali navázat a udržet tempo hry. V druhé a třetí třetině jsme dostali laciné branky a už jsme neměli sílu na odpověď. Děkuji soupeři za zápas a našim skvvělým fanouškům..
30:00
Střely ve 3. části: 4:9
30:00
29:51
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #97 Dominik Novák, asistoval #93 František Hosa (4:7).
29:00
Lípa bude na konečném 11. místě, na Bystřici zbylo místo 12.
25:53
Bystřice bude muset hodně zabrat, jestli ještě mají ambice vyhrát, Lípa vede už o 4 branky!
25:52
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #16 Jáchym Hocko, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:7).
25:19
Timeout ASK Bystřice n.P.
25:19
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #3 Ondřej Martinec (3:6).
24:33
Hosté už hrají v plném počtu
22:34
Máme tu už 4. vyloučení v zápasu, tentokrát bude hrát přesilovku Bystřice
22:33
Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za blokování hokejky.
15:52
Fantastická druhá třetina v podání České Lípy!
15:51
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:5).
14:04
Hosté otáčí stav zápasu a opět se dostávají do vedení!
14:03
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #21 Adam Doňar (3:4).
14:03
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Záruba družstva FBC Česká Lípa white
13:50
Lípa využívá další přesilovku!
13:49
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #3 Ondřej Martinec (3:3).
13:31
Vyloučen hráč #9 Patrik Cisár družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
10:55
Také Česká Lípa využila přesilovku a dotahuje se na jednobrankový rozdíl!
10:54
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #27 Viktor Steinz (3:2).
09:35
Vyloučen hráč #50 Daniel Humpolík družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:30
Hráči Bystřice hrají rozhodně nejlepší třetinu na turnaji a zasloženě vedou!
08:29
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #28 Petr Bukáček, asistoval #97 Dominik Novák (3:1).
08:23
08:00
Česká Lípa právě trefila brankovou konstrukci
06:52
Bystřice využívá přesilovku a vyrovnává!
06:51
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #90 Stanislav Humpolík bez asistence (1:1).
05:13
Domácí budou mít ideální šanci na vyrovnání, protože budou hrát přesilovku!
05:12
Vyloučen hráč #6 Daniel Ornst družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za špatné střídání.
04:00
Bystřice vypadá hladově a zatím mají více ze hry
01:50
Česká Lípa se podle předpokladů ujímá vedení!
01:49
00:01
Úvodní bule pro Bystřici
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Marek Meďáš; hráči v poli: Radek Matouš, Adam Pavlovič, Jiří Čapek, Tadeáš Lorenc, Stanislav Jireš
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P. : brankář: Josef Kos; hráči v poli: Patrik Cisár, František Hosa, Stanislav Humpolík, Petr Bukáček, Dominik Novák