0:1
3:0
- : -

Tatran OC Šestka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
7. Matyáš Polidar, 24. Jan Škácha, 25. Šimon Ohanka, 27. Šimon Ohanka - 2. Adam Neubauer, 5. Štěpán Kowalik, 8. Martin Hriško, 9. Václav Babík, 15. Václav Babík; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Filip Juzl 4, Viktor Dvořák 7 - Samuel Altmann 9; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:0;
26:23
Bude to ještě drama! Tatran přidává kontaktní branku!
26:22
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #69 Šimon Ohanka, asistoval #84 Matúš Fiam (4:5).
26:06
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
26:00
Parádní zákrok gólmana Vítkovic!
24:15
Tatran se vrací do zápasu! Ješté má dost času na comeback!
24:14
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #69 Šimon Ohanka, asistoval #13 František Vladimír Žilka (3:5).
23:23
Tatran poprvé využívá přesilovku!
23:22
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #46 Jan Škácha, asistoval #69 Šimon Ohanka (2:5).
23:02
Tatran bude mít další šanci něco udělat s výsledkem, protože bude hrát další přesilovku
23:01
Vyloučen hráč #10 Pavel Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:14
Tatran bude mít k dispozici přesilovku 5 na 3!
19:13
Vyloučen hráč #88 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
18:38
Střídání brankáře. Nový brankář #61 Viktor Dvořák družstva Tatran OC Šestka Střešovice
18:38
Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
17:00
Vítkovice vytváří mohutný tlak na Tatran, který poslední minuty jenom brání
14:49
Vítkovice přidávají další gól! Už vedou o 4 branky!
14:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:5).
08:36
Vítkovice odskakují do tříbrankového vedení!
08:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (1:4).
07:02
Vítkovice potvrzují svoji dominanci na hřišti a přidávají další gól!
07:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #66 Václav Babík (1:3).
06:33
Tatran dává první gól v zápasu!
06:32
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #12 Daniel Pavlac (1:2).
04:59
Vítkovice zvyšují vedení! Tatran musí přidat!
04:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik bez asistence (0:2).
01:15
Vítkovice vstoupily do zápasu o dost lépe než jejich soupeř a po úvodním tlaku se ujímají vedení!
01:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #7 Erik Tomaško (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Martin Hriško, Štěpán Kowalik, Jakub Rohel, Filip Peterek, Václav Babík
00:00
Line-up domácích Tatran OC Šestka Střešovice: brankář: Filip Juzl; hráči v poli: Jan Škácha, František Vladimír Žilka, Šimon Ohanka, Jonáš Tuma, Matúš Fiam
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u zápasu o 3. místo letošního MČR starších žáků. Na zimáku v Novém Městě nad Metují se utká Tatran Střešovice a SC Vítkovice. Očekávejte vyrovnané utkání a boj do posledních vteřin!