- : -
Itálie
Česko

Itálie - Česko 1:10
12. Kevin Bonicalza - 2. Filip Langer, 4. Šimon Stránský, 7. Šimon Stránský, 23. Matěj Pěnička, 26. Filip Langer, 27. Petr Majer, 27. Mikuláš Krbec, 30. Ondřej Němeček, 32. Filip Langer, 35. Jakub Gruber; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Andrea Abbruciati 6, Marco Mangia 18 - Martin Beneš 7; po třetinách: 1:3, 0:5, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 2:9
45:00
44:59
A to je všechno. Zápas končí, Italové se rozhodně nemají za co stydět a vyzdvihnout se dá zejména výkon jejich brankáře. Český výběr už čeká pouze kvalifikační finále.
44:05
Češi se probíjí italskou obranou jako neprůstřelnou zdí, na jejímž konci navíc stojí skvelě chytající gólman Mangia.
42:18
Skvělý zákrok teď předvedl italský brankář, který ukradl další český gól! Nebo jak skandovali komentátoři "parada"!
39:14
Jirka Besta právě netrefil úplně prázdnou branku, skóre se tak nemění.
37:28
Neděje se nic moc zajímavého. Lukáš Punčochář sice běžel na branku, jeho střelu ale zblokovali italští obránci.
35:50
Český výběr drží balónek na svých florbalkách, soupeř však při sebemenším zaváhání okamžitě vybíhá do protiútoku.
34:08
Krušné chvíle před Benešovou brankou končí jenom desátým gólem Česka.
34:07
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #26 Jonáš Kreysa (1:10).
33:00
Teď hraje přesilovku pro změnu Itálie, Češi však zahrozili rychlým přečíslením dvou na jednoho.
31:46
Vyloučen hráč #26 Jonáš Kreysa družstva Česko na 2 minuty za sekání.
31:44
Přesně ve chvíli, kdy vypršel italský trest, se znovu prosazuje Filip Langer. Česko se tak blíží k další desítce této kvalifikace.
31:24
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #17 Ondřej Němeček (1:9).
30:10
Třetí třetinu Česko začíná v početní výhodě a snaží se tak kombinovat.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:13
30:00
29:59
Druhá třetina nám tedy končí. Češi si po lehkém trápení zlepšili chuť a přidali do italské branky dalších pět dárků, soupeř ale stále nic nevzdává.
29:57
Branku družstva Česko vstřelil #17 Ondřej Němeček, asistoval #29 Filip Langer (1:8).
29:55
Ondřej Němeček to vzal na sebe a skvělou ranou přesně pod horní víko posílá Italům pozdrav do šatny.
29:24
Vyloučen hráč #21 Giorgio Picin družstva Itálie na 2 minuty za hrubost.
29:24
Národní výběr hraje přesilovou hru, zatím ale nezakončil.
29:06
Vyloučen hráč #70 Gian-Luca Amato družstva Itálie na 2 minuty za blokování hokejky.
26:55
Tak tohle bylo tak rychlé, že to nestihla zaznamenat kamera ani já. Ale je to 7:1 pro Česko.
26:54
Branku družstva Česko vstřelil #6 Mikuláš Krbec, asistoval #13 Matěj Havlas (1:7).
26:10
Konečně se zase rozjela česká produktivita. V rychlém sledu za sebou se prosadili Langer a Majer.
26:03
Branku družstva Česko vstřelil #2 Petr Majer, asistoval #15 Jakub Gruber (1:6).
25:22
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #8 Šimon Stránský (1:5).
23:01
Po osmi minutách je ale Mangiovo kouzlo v bráně odčarováno, Česko skóruje a máme tady výsledek dnešního čtvrtfinálového souboje na MS v hokeji proti Německu - 4:1.
22:59
Branku družstva Česko vstřelil #19 Matěj Pěnička, asistoval #8 Šimon Stránský (1:4).
22:30
Italský brankář si užívá každý úspěšný zákrok. Nutno podotknout, že jich už přidal velkou spoustu.
20:35
Někde je asi problém. Šance na české straně prudce příbývají, skóre se ale zatím stále nemění..
19:20
Komentátoři a celá hala ženou Italy ke kontaktní brance, trenér Jaroslav Berka by ale rád viděl gól na opačné straně.
16:54
Jonáš Kreysa a poté Bestič v dobré šanci, nějak to Čechům ale nelepí.
15:10
Pro informaci jen dodávám, že se po dvouleté pauze po třetinách opět mění strany. Češi tak teď útočí na opačnou branku.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:12
15:00
14:59
Zajímavá první třetina končí. Česko sice vede, ale přišlo o svou neprůstřelnost a v závěru periody také o nadvládu nad hrou..
14:10
Italy vstřelený gól viditelně nabudil, pressují teď velice vysoko a zcela zastavili českou střelbu.
12:40
A ano, v brance Itálie mezitím došlo na změnu. Mezi třemi tyčemi nyní stojí Mangia Marco.
11:40
Hala teď zcela bouří. Na českou branku běžel úplně osamocený Kevin Bonicalza, který překonal Beneše a ukončil dva zápasy a jedenáct minut trvající neprůstřelnost České republiky.
11:13
Branku družstva Itálie vstřelil #17 Kevin Bonicalza, asistoval #14 Davide Brambilla (1:3).
11:00
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Marco Mangia družstva Itálie
10:40
Na lavičce domácích stojí zcela oblečený náhradní brankář, má nasazenou i masku. Buď se bojí, že dostane míčkem do hlavy a nebo půjde za malou chvíli do hry.
09:45
Italové se na lavičce hodně vztekají, rádi by asi viděli svou přesilovou hru. Rozhodčí s nimi však vůbec nedebatují.
08:30
Češi ostřelují italskou branku jako o závod, zatím to ale vypadalo pouze na břevno.
06:51
Brankář Beneš si teď protáhl záda, když doskakoval za vysokou střelou soupeře.
06:25
Na dvakrát teď Šimon Stránský v přesilové hře dostal míček do italské branky a Česko tak vede již 3:0.
06:17
Branku družstva Česko vstřelil #8 Šimon Stránský bez asistence (0:3).
05:39
Vyloučen hráč #14 Davide Brambilla družstva Itálie na 2 minuty za sekání.
05:30
Bestovi teď při rozehrávce z vlastního pásma ujel míček, doběhl ho však tak rychle, že to vypadalo, že jen sám sobě nahrával.
04:15
Češi si teď posílají míček z jedné strany na druhou velkou rychlostí a soupeř se za ním jen zmateně ohlíží.
03:19
Branku družstva Česko vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #17 Ondřej Němeček (0:2).
02:53
Martin Beneš si dnes na balónek sahá o mnoho dřív než včera jeho parťák Martin Haleš. Již ve třetí minutě na něj z dálky vystřelil jeden z italských hráčů.
02:30
Ondřej Němeček teď pomáhá stavět mantinely, rád by už totiž rozehrál.
02:03
Dobrý zákrok domácího brankáře teď Itálii zachránil před další inkasovanou brankou.
01:02
Trvalo to minutu a Italové už sbírají první míček ze své sítě. Padající balónek do branky usměrnil Filip Langer.
01:01
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #19 Matěj Pěnička (0:1).
00:10
Utkání bylo zahájeno a Filip Langer okamžitě běžel pozdravit italského brankáře svou střelou.