3:3
1:2
- : -

Liberecký kraj - kraj Vysočina 4:5
4. Bartoloměj Smolka, 5. Jakub Cejnar, 7. Viktor Steinz, 11. Mikeš Motejzík - 6. Dominik Novák, 7. Vojtěch Zach, 7. Adam Bureš, 14. Vojtěch Zach, 20. Matěj Skála; rozhodčí: Břetislav Staněk - Jan Piško; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 8 - Karel Sedmík 6; po třetinách: 3:3, 1:2;
20:00
Střely ve 2. části: 3:5
20:00
19:12
Liberecký kraj hraje bez brankáře.
19:09
Vysočina využívá přesilovku a necelou minutu před koncem tak odskakuje do nejtěsnějšího možného vedení.
19:08
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #19 Matěj Skála, asistoval #8 Adam Bureš (4:5).
18:12
Vyloučen hráč #19 Petr Zeman družstva Liberecký kraj na 2 minuty za nesportovní chování.
15:58
Timeout Liberecký kraj
13:28
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #11 Vojtěch Zach, asistoval #8 Adam Bureš (4:4).
10:34
Po přízemní ráně se dostává Liberec zpět do vedení.
10:33
Branku družstva Liberecký kraj vstřelil #26 Mikeš Motejzík, asistoval #8 Jakub Cejnar (4:3).
10:00
10:00
Střely v 1. části: 7:8
10:00
06:44
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #17 Milan Svoboda (3:3).
06:33
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #11 Vojtěch Zach, asistoval #9 Dominik Novák (3:2).
06:26
Branku družstva Liberecký kraj vstřelil #24 Viktor Steinz, asistoval #31 Michal Blažek (3:1).
05:42
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #9 Dominik Novák, asistoval #11 Vojtěch Zach (2:1).
04:58
Branku družstva Liberecký kraj vstřelil #8 Jakub Cejnar, asistoval #19 Petr Zeman (2:0).
03:38
Branku družstva Liberecký kraj vstřelil #30 Bartoloměj Smolka, asistoval #24 Viktor Steinz (1:0).