0:3
1:5
- : -

kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj 1:8
13. Tomáš Čaloud - 1. Alex Foltyn, 2. Tomáš Rucki, 6. Nikolas Vizváry, 12. Samuel Alter, 15. Tomáš Rucki, 16. Jan Chmelař, 19. Nikolas Vizváry, 19. Alex Foltyn; rozhodčí: Radek Šiška - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 5, Karel Sedmík 5 - Matěj Prašivka 3, Vojtěch Kolkop 4; po třetinách: 0:3, 1:5;
20:00
Střely ve 2. části: 4:9
20:00
18:50
Vyloučen hráč #7 Matěj Březina družstva kraj Vysočina na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:38
Timeout kraj Vysočina
18:38
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #13 Alex Foltyn bez asistence (1:8).
18:35
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #8 Nikolas Vizváry, asistoval #10 Šimon Jandák (1:7).
15:00
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #3 Jan Chmelař, asistoval #13 Alex Foltyn (1:6).
15:00
A je tu další gól
14:21
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #11 Tomáš Rucki, asistoval #9 Matěj Pezda (1:5).
14:21
Ostrava ovládá zápas
12:13
Branku družstva kraj Vysočina vstřelil #3 Tomáš Čaloud bez asistence (1:4).
12:13
Čaloud bere golmanovi Ostravy čisté konto
11:34
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #4 Samuel Alter, asistoval #9 Matěj Pezda (0:4).
11:34
Alter navyšuje
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Karel Sedmík družstva kraj Vysočina
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář #60 Vojtěch Kolkop družstva Moravskoslezský kraj
10:00
10:00
Střely v 1. části: 4:9
10:00
08:25
Vyloučen hráč #8 Nikolas Vizváry družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za sekání.
05:33
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #8 Nikolas Vizváry, asistoval #13 Alex Foltyn (0:3).
05:33
Vizváry zvyšuje na rozdíl třech branek
01:32
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #11 Tomáš Rucki bez asistence (0:2).
01:32
Rucki zvyšuje a Ostrava ovládá zápas
00:50
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil #13 Alex Foltyn, asistoval #8 Nikolas Vizváry (0:1).
00:50
Foltyn otevírá rychle skóre
00:01
Je tu další utkání playout. Tentokrát se představí Vysočina a Moravskoslezský kraj