- : -
Česko
Lotyšsko

Česko - Lotyšsko 7:3
12. Josef Rýpar, 20. Matěj Havlas, 26. Filip Langer, 34. Adam Delong, 38. Josef Rýpar, 44. Filip Langer, 45. Filip Forman - 18. Artürs Jurševskis, 40. Rolands Kovalevskis, 41. Toms Akmeņlauks; vyloučení: 4:4 + Emīls Krūmiņš (LAT) TT; využití: 2:1; diváků: 237; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Jānis Salcevičs 14; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:2;
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
44:59
Posledním, kdo se dotknul balonku, byl Langer. Češi i díky jeho dnešnímu výkonu berou bronzové medaile! Navazují tak na výsledek z nedávného mistrovství světa.
44:32
Branku družstva Česko vstřelil #12 Filip Forman, asistoval #7 Adam Delong (7:3).
44:32
A to stále není od českého týmu všechno. Do prázdné se trefuje také Forman, kterému přenechal na středu hřiště míček Delong.
43:42
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #17 Ondřej Němeček (6:3).
43:42
Už už to vypadalo na třetí nájezd po faulu na Langera, střelec s číslem 29 na dresu ale výhodu využil a posílá Česko zpět do tříbrankového vedení.
43:10
Timeout Lotyšsko
43:10
Češi drží obranný blok. Soupeř zareagoval oddechovým časem.
42:34
Lotyšský tým to zkouší v šesti. Nahození Havlase těsně minulo prázdnou branku.
40:58
Branku družstva Lotyšsko vstřelil #19 Toms Akmeņlauks, asistoval #15 Krišjānis Tiltiņš (5:3).
40:58
Ještě není nic rozhodnuto. Hráči z baltské země se opět prosazují. Z velkého brankoviště přesně mířil Akmenlauks.
39:51
Branku družstva Lotyšsko vstřelil #88 Rolands Kovalevskis bez asistence (5:2).
39:51
Lotyši snižují. Velmi rychle zúročili přesilovou hru dalekonosnou střelou z první.
39:46
Vyloučen hráč #18 Jiří Besta družstva Česko na 2 minuty za hrubost.
39:18
Rýpar blízko hattricku. Produktivní útočník ale odkrytou klec netrefuje.
39:00
Lotyšský tým se rozhodl zkusit štěstí v šesti. Salcevičs je na střídačce.
37:47
Branku družstva Česko vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #7 Adam Delong (5:1).
37:47
Pátá branka je tady! Přesilovková pětice předvedla povedenou trojúhelníkovou souhru, na jejímž konci byl před odkrytou svatyní Rýpar.
37:40
Češi se usídlili v útočném pásmu.
37:09
Timeout Česko
37:09
Vyloučen hráč #23 Andris Rajeckis družstva Lotyšsko na 2 minuty za zdržování hry.
37:09
Přesilová hra českého týmu nekončí. Rajeckis zbytečně odpálil míček připravený k rozehrávce.
33:43
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong z trestného střílení (4:1).
33:43
Langer si znovu dokázal vykoledovat nájezd. Ten přenechal Delongovi a útočník z Vítkovic se nemýlil.
32:58
Vyloučen hráč #9 Adam Hemerka družstva Česko na 2 minuty za vražení zády.
32:58
Vyloučen hráč #4 Emīls Krūmiņš družstva Lotyšsko na 2 minuty za nesportovní chování.
32:58
Vyloučen hráč #4 Emīls Krūmiņš družstva Lotyšsko do konce utkání - technický trest.
32:58
Rozhodčí opět sahají po červené kartě! Tu uviděl Kruminš. Jeho plný trest je 2 + 2 + do konce utkání. Na trestnou lavici putoval také Hemerka. Dvě minuty se tak bude hrát čtyři na čtyři.
32:55
Lotyšští hráči chvíli kontrolovali hru. Bauer znovu připraven.
31:48
Další závar od druhé útočné trojice. Forman našel Rýpara, ani jeho pokus brankou neskončil.
31:20
Formanovo zakončení cíl nenalezlo.
30:51
První gólová příležitost patřila Lotyšům. Bauer si únik pohlídal.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
29:29
Bauer přesto musel vytáhnout ještě jeden zákrok. Svůj tým však drží na rozdílu dvou branek.
28:21
Hráči ze středu Evropy uklidňují hru a s rozehrávkou nespěchají. Ze střídačky zněl pokyn: "Klid, dohrajeme třetinu."
27:33
Česká chuť po gólech nepolevuje. V útoku bylo pořádně rušno po pokusech Delonga i Rýpara.
25:58
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #7 Adam Delong (3:1).
25:58
A bylo to správně! Langer se konečně může radovat. Vytvořil si prostor z pravé strany a následně střelou zpoza těla překonal Salcevičse.
25:33
Havlas tentokrát ze středu míjí. Česká pětice ale zůstává v útočném pásmu.
24:35
Vyloučen hráč #27 Edgars Puriņš družstva Lotyšsko na 2 minuty za bránění ve hře.
24:34
Dobrá pasáž od českého týmu končí první přesilovkou také pro český tým. Faulovaným byl Forman.
23:32
Lotyšská pětice odehrála přesilovou hru skvěle. Největší šanci měl Kruminš, ale Bauer jej dokázal vychytat.
21:26
Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:26
Tým v bílém čeká druhé oslabení. Dvě minuty si vysloužil Langer.
19:54
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #9 Adam Hemerka (2:1).
19:54
Češi si berou vedení zpět! Hemerka z pravého mantinelu přiťuknul míček na střed hřiště, kde si ho našel Havlas. Jeho zakončení si poslal obránce Kruminš do vlastní branky.
17:57
Branku družstva Lotyšsko vstřelil #41 Artürs Jurševskis, asistoval #88 Rolands Kovalevskis (1:1).
17:57
Nedáš, dostaneš. Na začátku prostřední periody vidíme vyrovnávací branku. Tu má na svědomí Jurševskis.
17:22
Hemerka z pravé strany míjí. Jeho projektil nicméně prověřil Lotyšskou obranu.
15:46
Nástup do druhé části patří Čechům, byť Havlasova střela brankou nekončí.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
14:25
Češi nepolevují. Havlas ze vzduchu těsně míjí lotyšskou branku.
14:00
Langer se zatím pouze zastřeluje. Tentokrát trefil brankáře.
12:57
Další gólovou přihrávku pro spoluhráče připravil Forman, jeho zadovka ale nesedla Delongovi.
12:17
Češi chtěli udeřit znovu v krátkém časovém rozmezí, Langrův pokus však končí mimo branku Salcevičse.
11:39
Branku družstva Česko vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #12 Filip Forman (1:0).
11:39
První branka je tady! Kombinace mezi Formanem a Rýparem končí českou radostí.
10:58
Hráči z Lotyšska aktuálně pozvolna rozehrávají.
09:25
Forman ztratil míček v rohu vedle české branky, Lotyši ale ani nevystřelili.
08:17
Němečkova táhlá střela proletěla kolem lotyšského brankoviště.
07:36
Při komerční přestávce je patrné, že oba trenéři mají svým svěřencům co říci.
06:38
První česká formace se držela kombinacemi v útočném pásmu. Míček pro sebe ale ukořistili hráči v rudém.
05:00
Češi oslabení zvládají skvěle. Nepouští Lotyše do nebezpečných situací.
03:57
Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:57
A rozhodčí vidí faul také na druhé straně. Rýpar si počínal nedovoleně a míří na trestnou lavici.
03:02
Brankář Salcevičs drží Lotyše. Český útočník si na něj kličkou nepřišel.
03:01
Trestné střílení družstva Česko neproměnil #29 Filip Langer.
03:01
Uvidíme nájezd! Langer se ujal míčku a prodral se s ním na střed hřiště, čímž si vykoledoval trestné střílení.
02:11
Bauer v českém brankovišti musel vytáhnout první zákrok. Nešlo ale o nebezpečnou situaci.
01:10
První střídání proběhla bez větší šance.
00:02
Zápas o medaile startuje vítězným buly pro Lotyše.
00:00
00:00
Line-up hostů Lotyšsko: brankář: Jānis Salcevičs; hráči v poli: Artürs Jurševskis, Emīls Krūmiņš, Artis Raitums, Rolands Kovalevskis, Pēteris Trekše
00:00
Line-up domácích Česko: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Matyáš Šindler, Ondřej Němeček, Adam Hemerka, Matěj Havlas, Filip Langer
00:00
Vítejte u souboje o bronz v rámci Světových her konaných v americkém Birminghamu. Proti sobě nastoupí výběry České Republiky a Lotyšska. Rozhodčími duelu jsou Thomas Andersson a Rickard Wissman ze Švédska.