2:3
- : -
FBC Dragons

TJ SOKOL LETOVICE - FBC Dragons 7:11
5. Dominik Meca, 20. Dominik Meca, 21. Tadeáš Dvořák, 21. Ondřej Kryštof, 30. Tadeáš Dvořák, 33. Marek Řeháček, 40. Dominik Meca - 5. Radovan Zelinka, 10. Kryštof Lažek, 13. Michael Hunkař, 14. Filip Švábík, 17. Filip Plaček, 20. Zdenek Jirásek, 26. Filip Švábík, 30. Filip Švábík, 38. Matyáš Judas, 40. Matyáš Judas, 42. Pavel Horňák; rozhodčí: Martin Pivoda - Pavel Rýznar; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Michal Prudil ? - Marek Švábík ?; po třetinách: 1:4, 4:4, 2:3;
45:00
45:00
Pořadatelé děkuji všem fanouškům na hale i u Onlajnu, dnes bylo však štěstí na straně hostů
42:33
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka.
41:50
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #21 Pavel Horňák, asistoval #88 Radovan Zelinka (7:11).
41:50
Horňáka příjmení vystihuje a od půlky trefuje pod břevínko
39:31
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #83 Ondřej Kryštof (7:10).
39:31
Hala šílí, Dominik "Domčis" Meca si připisuje hattrick!
39:20
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (6:10).
37:29
Vyloučen hráč #98 Filip Plaček družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání.
37:29
Letovice nastupují do přesilovky, Gabarík je zmaten...
37:08
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (6:9).
37:08
Špatná rozehra Letovic končí gólem Dragons
33:25
Mičl má dobře postavenou bránu a míček se odráží směrem do hřiště
32:01
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček, asistoval #83 Ondřej Kryštof (6:8).
32:01
Žalud se s lehkostí baletky dostal za tři hráče soupeřů a svou přesnou nahrávkou našel Prezidenta, který se již nemýlil!
29:15
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #10 Ondřej Kocúr (5:8).
29:15
Sniper z Boskovic od půlky zavěšuje pod víko a Letovice snižují
29:09
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #13 Zdenek Jirásek (4:8).
26:27
Mičl je dnes ve své životní formě
25:54
20:33
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #83 Ondřej Kryštof, asistoval #71 Petr Šterc (4:6).
20:33
Letovice se rozjíždějíííííí
20:06
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #21 Marek Jílek (3:6).
19:47
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (2:6).
19:47
Dragons střílí gól hned po buly
19:41
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (2:5).
19:41
Dominik Meca dává 2. branku Letovic
16:00
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček bez asistence (1:5).
15:00
15:00
15:00
Po 1. části je stav utkání 1:4
13:45
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Filip Švábík bez asistence (1:4).
12:54
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #5 Kryštof Lažek (1:3).
12:54
Draci využívají přesilovku. stav 1:3
11:27
Vyloučen hráč #2 Petr Pravec družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
11:27
Petr "Pedro" Pravec si jde sednout za sekyrku
09:46
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #12 Matyáš Judas (1:2).
09:46
Letovice se snaží mít míček pod svoji kontrolou,to se jim však nedaří a inkasují gól
04:52
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka bez asistence (1:1).
04:52
88 z družstva Dragons si to nenechává líbit a po půl minutě srovnává, náhoda? stav utkání 1:1
04:21
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Dominik Meca, asistoval #71 Petr Šterc (1:0).
04:20
Dominik Meca běží do dvou hráčů, ale ti ho nedokažou zastavit od toho aby vstřelil 1. brnku utkání.stav 1:0
00:01
Zahajovací lajna domacích: Marek Jílek,Jan Gabarík,Tadeáš  Dvořák v útoku a Petr Pravec s Ondřejem Kocúrem v obraně, utkání odchytá Michal Prudil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons:
00:00
Line-up domácích TJ SOKOL LETOVICE:
00:00
Vítáme čtenáře u 22. kola Jihomoravské ligy mužů.V 1. zápase se spolu utkají FBC Dragons a domácí TJ SOKOL LETOVICE