0:4
- : -
F.A.T.R.

TJ SOKOL LETOVICE - F.A.T.R. 1:10
15. Lukáš Budiš - 4. Vladimír Jordán, 15. Tomáš Řihák, 20. Marek Bábíček, 23. František Navrátil, 27. Libor Výleta, 29. Vladimír Jordán, 35. Václav Dohnálek, 40. Jaroslav Němec, 44. Vladimír Jordán, 45. Patrik Jedlička; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 5 + Tadeáš Dvořák OS:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - Lukáš Bábíček -1; po třetinách: 1:2, 0:4, 0:4;
45:00
44:44
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #18 Patrik Jedlička, asistoval #4 Jiří Horák (1:10).
43:59
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #7 Marek Bábíček (1:9).
40:10
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:10
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE - osobní trest.
40:10
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
39:06
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #9 Jaroslav Němec, asistoval #92 Tomáš Řihák (1:8).
36:28
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Němec družstva F.A.T.R. na 2 minuty za sekání.
35:46
Trestné střílení družstva TJ SOKOL LETOVICE neproměnil #18 Josef Sedlák.
34:02
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #52 Václav Dohnálek, asistoval #7 Marek Bábíček (1:7).
30:00
30:00
28:04
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #60 Tibor Taibl (1:6).
26:55
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #23 Libor Výleta, asistoval #18 Patrik Jedlička (1:5).
26:47
Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za držení.
26:47
Vyloučen hráč #44 Marek Elbl družstva F.A.T.R. na 2 minuty za hrubost.
22:45
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #19 František Navrátil z trestného střílení (1:4).
19:16
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #7 Marek Bábíček, asistoval #4 Jiří Horák (1:3).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #92 Tomáš Řihák, asistoval #14 Zdeněk Zemský (1:2).
14:13
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #83 Ondřej Kryštof (1:1).
05:43
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kocúr družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil #15 Vladimír Jordán, asistoval #19 František Navrátil (0:1).
01:56
Vyloučen hráč #14 Lukáš Budiš družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Marek Bábíček, Marek Elbl, František Navrátil, Tibor Taibl, Vladimír Jordán