3:1
2:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - ACEMA Sparta Praha 8:4
1. Laura Vytrhlíková, 13. Laura Vytrhlíková, 19. Sára Bartschová, 23. Nela Havlínová, 24. Tereza Šalátová, 26. Lucie Kopýtková, 52. Tereza Šalátová, 59. Aneta Weissová - 20. Kateřina Vránová, 25. Lucie Zemanová, 45. Berenika Vrzalová, 57. Stela Lukovská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 29 - Magdaléna Valentová 26; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:2;
Komentář domácích Šalát Petr (Trenér):
V tomto zápase se zúročila dřina, která nás provázela celou letní přípravou. Holky výborně plnily instrukce po celé trvání utkání. Pár změn v týmu vytvořily úspěšný závěr tohoto zápasu, který jsme měly po celou dobu pod kontrolou. Samozřejmě nějaké chyby evidujeme a budeme se snažit na nich do příště zapracovat. Soupeřkám děkujeme za bojovné utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Na to, jakou kvalitu v týmu máme, tak jsme dnes podali velmi tristní výkon. Nicméně jsem přesvědčený o tom, že to bude pro nás probuzení a takový výkon se již nebude opakovat. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 11:14
60:00
58:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #95 Sára Bartschová (8:4).
58:56
Weissová nádhernou střelou potvrzuje výhru domácích.
57:40
Hosté hrajíé bez brankáře.
56:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská bez asistence (7:4).
55:41
Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
54:34
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:00
Centr Bivojek končí zmatkem před bránou.
51:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová bez asistence (7:3).
51:34
Výběh Šalátové sklízí veliký úspěch.
49:28
Hostující začínají hrát tvrdou hru.
48:30
Samostatný únik Vytrhlíkové končí vedle brány.
47:00
Hra přerušena z důvodu cizího míčku na hřišti.
45:37
Weissová oplácí tvrdý hit protihráčce.
44:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (6:3).
44:52
Sólová akce hostujících skončila v brance.
44:29
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #21 Jitka Tóthová.
44:29
Potyčkou před bránou si Bivojky vynutili trestné střílení.
39:59
Druhá třetina byla opět pod taktovkou Bivojek.
37:03
Domácí hrají v plném počtu.
35:03
Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
34:08
Kalousová dnes předvádí parádní výkon.
31:00
Weissová padá přes mantinel po tvrdé srážce.
29:23
Zápas nabírá nečekané tempo oproti první třetině.
25:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #11 Veronika Kundertová (6:2).
25:09
Rychlá odpověď na inkasovyný gól od Bivojek.
24:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová bez asistence (5:2).
24:05
Hostující tým nasadil rychlejší tempo a proměňuje střelu.
23:44
Timeout ACEMA Sparta Praha
23:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (5:1).
23:44
Volná hráčka před brankou hostujících využila šanci.
22:59
Krásnou střelou z půlky hřiště Bivojky navyšují své vedení.
22:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:1).
20:58
Hra přerušena. Zdravotník na hřišti.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Bivojky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:59
První třetina je pod taktovkou domácích Bivojek, které odchází do šatny s vedením 3:1.
19:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Kateřina Vránová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:1).
19:28
Po chaotickém souboji před domácí brankou padl gól.
18:16
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #7 Aneta Weissová (3:0).
18:16
Další povedená ofensíva ze strany Bivojek.
15:18
Hostujícím se nedaří prosadit.
12:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (2:0).
12:07
Vytrhlíkové se povedl samostatný únik, který nakonec skončil v brance.
09:38
Brankářka domácích zatím odvádí skvělý výkon.
06:37
Ofensíva hostujících končí v rukou brankářky domácích.
00:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (1:0).
00:24
Úvodní akce domácího týmu skončila povedenou brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Berenika Vrzalová, Eliška Vrzalová, Dominika Kračunová, Denisa Vajdlová, Anna Bogdanová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Nela Havlínová, Leona Tancošová, Laura Vytrhlíková, Tereza Šalátová, Jitka Tóthová