3:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Sokol Ivanovice na Hané 7:8
2. Adam Zoubek, 17. Lukáš Chuděj, 25. Tobiáš Pavliš, 27. Michal Hrabica, 38. Noel Gavaller, 44. František Šamořil, 45. Martin Kubalík - 1. Michal Jazejček, 10. Jan Kouba, 14. Vojtěch Bartošek, 17. Dominik Papp, 27. Dominik Papp, 33. Dominik Papp, 41. Michal Jazejček, 43. Dominik Papp; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Lanča ? - Aleš Tvrdý -7; po třetinách: 1:3, 3:2, 3:3;
45:00
44:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (7:8).
43:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #10 Ondřej Kowalik (6:8).
42:30
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #76 Jakub Gron (5:8).
40:44
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #17 Michal Jazejček, asistoval #83 Dominik Papp (5:7).
37:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #10 Ondřej Kowalik (5:6).
36:55
Timeout Sokol Ivanovice na Hané
32:36
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (4:6).
30:00
30:00
26:20
26:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #88 Adam Budník (4:4).
24:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #11 Martin Filka (3:4).
23:09
Vyloučen hráč #98 Jindřich Burian družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
19:16
Vyloučen hráč #83 Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
16:53
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp bez asistence (2:4).
16:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:3).
15:00
15:00
13:56
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek bez asistence (1:3).
10:37
Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:37
Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
09:18
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #83 Dominik Papp (1:2).
01:47
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Adam Zoubek, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (1:1).
00:57
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #17 Michal Jazejček, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Jakub Gron, Vojtěch Bartošek, Jan Kouba, Dominik Papp, Michal Jazejček