1:0
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV B - FBC Vipers Most  6:4
5. Jaroslav Kropáček, 9. Tomáš Lang, 11. Viktor Hocelík, 13. Jan Werner, 17. Tomáš Lang, 34. Viktor Hocelík - 3. Matěj Zienert, 8. Daniel Rybář, 36. Matěj Zienert, 44. Matěj Zienert; rozhodčí: Lukáš Andrea - Karel Švec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Grozický 20 - Jakub Alfery 28; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
43:24
Timeout FBC Vipers Most
43:24
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #15 Matěj Zienert, asistoval #72 Martin Horák (6:4).
35:19
33:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #71 Ondřej Tichý (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:7
30:00
29:06
Vyloučen hráč #25 Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
16:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #19 Tomáš Lang, asistoval #95 Lukáš Jeníček (5:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:9
15:00
12:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #10 Jan Werner, asistoval #25 Viktor Hocelík (4:2).
10:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #12 Jaroslav Kropáček (3:2).
08:33
07:59
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #22 Daniel Rybář, asistoval #15 Matěj Zienert (1:2).
04:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #71 Ondřej Tichý (1:1).
02:04
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #15 Matěj Zienert, asistoval #4 Daniel Ryk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most : brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Daniel Rybář, Daniel Janásek, Martin Horák, Daniel Ryk, Matěj Zienert