2:2
3:1
- : -

FbK TJ Svitavy - FbK Orlicko-Třebovsko 6:5
10. Veronika Machová, 23. Veronika Strýčková, 26. Sára Olšánová, 33. Jolana Křivková, 41. Lenka Kolínková, 42. Lucie Buvalová - 14. Klára Konečná, 15. Lucie Fárníková, 22. Lucie Fárníková, 26. Klára Konečná, 39. Milota Blažková; rozhodčí: Martin Řehák - Martin Korunka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Zdeňka Dostálová 11 - Sára Zwesperová 14; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
44:22
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
41:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #6 Lucie Buvalová, asistoval #10 Jolana Křivková (6:5).
40:36
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Lenka Kolínková, asistoval #25 Tereza Jirčíková (5:5).
38:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #13 Milota Blažková, asistoval #82 Veronika Fárníková (4:5).
36:08
Vyloučen hráč #7 Veronika Vlachová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za držení.
32:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jolana Křivková, asistoval #6 Lucie Buvalová (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:4
30:00
25:13
Hráčce číslo 95 gratulujeme ke krásnému gólu "Jiránkovým bekendem". U pořadatelského stolku srdce zaklesaly a slzičky ukáply.
25:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #95 Klára Konečná bez asistence (3:4).
25:07
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #78 Sára Olšánová, asistoval #18 Magdaléna Přikrylová (3:3).
24:28
Vyloučen hráč #95 Klára Konečná družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
22:15
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková, asistoval #8 Veronika Machová (2:3).
21:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #27 Dita Špatenková (1:3).
09:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #8 Veronika Machová bez asistence (1:0).
05:57
Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.