0:2
1:1
- : -

DDQ Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians 4:6
3. Martin Pretl, 6. Ondřej Halej, 8. Tomáš Novotný, 60. Adam Manas - 8. Karel Petrák, 9. Patrik Šebek, 18. Jakub Buršík, 31. Karel Petrák, 36. Ondřej Kawulok, 55. Karel Petrák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Bruno Vagel 29 - Tomáš Hyršl 25; po třetinách: 3:3, 0:2, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:59
59:13
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas z trestného střílení (4:6).
59:13
Adam Manas zvládá proměnit trestné střílení a snižuje tak na 4:6. Zbývá ještě ne celých 50 sekund do konce třetí třetiny.
57:05
Nadstandardně provedena střela ze strany domácího týmu, ale je z toho pouze tyč.
54:32
Petr Linc je zpátky ve hře, na trestné zůstává Vojtěch Bernas a hosté se stále snaží ještě využít přesilové hry.
54:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (3:6).
53:49
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:49
Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
53:49
Dvojité vyloučení hráčů z domácího týmů.. právě nastává veliká šance dát góla pro tým hostů.
52:18
Hosté získávají míček, zvládají proběhnout celým hřištěm bez jediného záseku, střílí na bránu, ale letí to vedle.
50:52
Domácí stále využívají své přesilové hry, ale na gól to stále nestačí.
49:52
Vyloučen hráč #10 Michal Strnad družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:53
Grener běží do útoku, střílí na bránu, ale golman hostů to vychytal.
46:05
Útok za útokem, zákrok za zákrokem a stále to pokračuje, ani jeden z týmu nemá zájem dnes prohrát.
44:07
Domácí střídají a vrací se do hry zpátky v plné síle.
42:29
Začíná se hrát lehce na tělo, ale domácí se stále snaží dohnat momentální stav a posunout se ještě výše.
40:50
Dnešní poslední třetina byla právě započata a domácí tým se už po celou dobu drží na míčku.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:18
40:00
38:01
Dlouhou dobu probíhala velice efektivní bitva přímo před bránou domácího týmu, kde se musel domácí tým ve složení s Bruno Vaglem opravdu silně snažit, aby z toho nebyl gól.
36:51
Z obrany do útoku to tam posílá Rybka a domácí hned vytváří útok.
35:46
Domácí už prohrávají o dva góly, ale stále se nevzdávají a zahajují protiútok.
35:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #60 Ondřej Kawulok, asistoval #50 Jan Řehoř (3:5).
33:59
Hosté netrefují bránu a ztrácí míček.
32:46
Grener na Manase a ten na Pretlíka, který se vydává do útoku, ale je zblokován.
31:56
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #88 Patrik Rozkovec.
30:12
30:12
Domácím se v začátku zápasu velice dařilo, ale nyní se hosté ujímají vedení.
28:49
Domácí tým předvedl plno skvělých útoků a zákroků, ale přesilové hry se jim nepodařilo využít.
27:53
Hosté se brání ze všech sil, ale domácí se neustále drží v útoku.
26:48
Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
26:48
Máme tady první vyloučení v dnešním zápase a domácí mají šanci se předvést ve své přesilové hře a navýšit své skóre.
25:35
Pretl skvělým čistým úderem získává míček pro svůj tým a hrnou se do protiútoku.
23:46
Domácí se teď nezvládají příliš chránit, ale snaží se alespoň minimálně ubránit těžkým útokům z týmu hostů.
21:13
A další neuvěřitelně skvělý a okamžitý zákrok Bruna Vagela, který dokázal zamezit gólu.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:9
20:00
19:49
Poslední minutu se na míčku držel převážně domácí tým, který se snažil navýšit na brankovém účtě.
18:41
Za krátkou chvíli začíná poslední minuta první třetiny, ale skóre zůstává stále vyrovnané.
17:41
Domácí berou míček a dostávají se okamžitě do útoku.
17:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #50 Jan Řehoř (3:3).
15:09
Bruno Vagel byl ve správný čas na správném místě a zamezil gólu.
13:26
Rozehrávku mají hosté, kteří hned při prvním úderu ztrácí míček.
12:10
Daniel Kellermann zakročil a blokuje střelu ze strany hostů.
10:47
Domácí tým ztrácí míček, ale ani hostům nezůstává příliš dlouho, protože ho Schneider ihned získává zpět.
09:21
Štěrba podává na Skuhrovce a ten střílí přímo na bránu, ale gól z toho není.
08:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #17 Samuel Virga (3:2).
07:57
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #16 Martin Schneider (3:1).
07:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #38 Jan Malič (2:1).
07:09
Při výhodě pro FbŠ Bohemians se povedlo snížit a posunout se tak na 2:1.
05:58
Ohromující bitva o míček se uskutečnila přímo před bránou domácího týmu, ale nakonec zasáhl Holovej, který dokázal dostat míček mimo.
05:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #92 Daniel Kellermann (2:0).
03:56
Hostům se podařilo vybojovat míček a snaží se bez čekání vyrovnat.
02:02
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #37 Daniel Grener (1:0).
02:02
Grener dává skvělou přihrávku na Pretla a ten toho úžasně využívá a střílí první gól v dnešním zápase.
00:39
První útok předvedl tým hostů, ale domácí hned na to neváhají a hrnou se do útoku také.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů FbŠ Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Jan Malič, Jaroslav Petrák, Šimon Hronek, Samuel Virga, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Vojtěch Bernas, Jaroslav Rybka, Jakub Štěrba, Petr Linc