0:3
- : -
TJ Znojmo

TJ Znojmo - Bulldogs Brno 4:6
1. František Blažek, 23. David Přibil, 28. Jiří Šrámek, 35. David Přibil - 7. Jakub Vitek, 22. Jakub Vitek, 27. Matyáš Němec, 45. Jan Černovický, 48. Matyáš Němec, 52. Matyáš Němec; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3 + Michal Valachovič 4 + TDKU; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Bauer -3, Jakub Pechura ? - Matěj Faltus 62; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:3;
Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér):
Dobré tréninkové utkání, bylo nás sice jen 10, ale konečně jsme plnili pokyny z tréninkového procesu a především disciplinovaně bránili. Dvě třetiny naprosto vyrovnané utkání, ve třetí třetině nám trošku došlo, což je ale pochopitelné. Potrénujeme a v neděli zase hurá do boje.
Komentář hostů Kyzlink David (Vedoucí):
Utkání bylo vyrovnané. V úvodní části jsme se dostali asi v desáté minutě do hry. Druhá třetina kouskovaná vyloučeními a bez tempa, úplně jsme vypadli z role. Ve třetí třetině návrt k naší hře a otočení skóre. Jsme rádi za vítězství a mrzí nás zbytečný zákrok naščeho hráče na soupeře na konci utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 33:17
60:00
59:38
Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2+2 minuty za hrubost.
59:38
Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno do konce utkání.
58:18
Znojmo se v posledních sekundách snaží dobít bránu Bulldogs.
52:22
Pechura hasí šanci Bulldogs a posílá dlouhý míček na Blažka F.
51:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #22 Jan Černovický (4:6).
51:03
Dvojice Němec-Černovický opět ve spolupráci zvyšují na 6:4.
44:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický bez asistence (4:4).
42:45
Hra se začína velmi vyhrocovat, a tak jsme všichni zvědaví, čím nás hráči zasvětí.
38:58
Znojemskou halu přišlo navštívit 65 fanoušků, děkujeme!
38:17
Oba týmy opět v plném počtu.
37:15
Hra ve čtyřech je zatím opatrná, ovšem oba týmy se snaží dostat míček za záda jednoho z golmanů.
36:16
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo na 2 minuty za hrubost.
36:16
Vyloučen hráč #41 Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
34:47
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #8 David Přibil, asistoval #18 Vojtěch Vlček (4:3).
34:47
Přibil přijímá míček od Vlčka, uvolňuje se po mantinelu a zakončuje šibenicí do pravého rohu!
33:48
Znojemský tým opět v plném počtu.
33:15
Výborný blok Šrámka.
32:28
Bulldogs vytváří opět velmi velký tlak, Znojmo se jen tak nedá.
31:46
Vyloučen hráč #12 Štěpán Blažek družstva TJ Znojmo na 2 minuty za bránění ve hře.
29:32
Střídání brankáře. Nový brankář #95 Jakub Pechura družstva TJ Znojmo
28:16
Znojmo kombinuje na útočné polovině.
27:13
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #12 Štěpán Blažek (3:3).
26:33
Znojmo hraje na útočné polovině.
26:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec z trestného střílení (2:3).
26:02
Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Vitek, asistoval #77 Jan Svoboda (1:2).
19:12
Vyloučen hráč #33 Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo na 2 minuty za zvedání florbalky.
15:13
Vyloučen hráč #29 Filip Sedmera družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
14:38
Svoboda zkusil dorazit, ovšem míček za zády Bauera nekončí.
12:02
Vítek svojí střelou zaměstnává Bauera, ten ovšem stíhá zasáhnout.
11:06
Hra se teď několikrát přesunula z jedné strany na druhou, ovšem gól si ani jeden z týmů nepřipisuje.
09:02
Blažek F. právě slušně. zaměstnal obránce Bulldogs.
07:07
Přibil střílí od mantinelu, Faltus připraven.
06:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Jakub Vitek, asistoval #11 Petr Šubrt (1:1).
04:34
Novák v šanci zvýšit skóre.
03:44
Vojtíšek střílí z půlky, střela míjí bránu.
01:54
Znojmo zatím předvádí na hřišti obrovskou dravost.
00:33
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #7 František Blažek, asistoval #98 Filip Daberger (1:0).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Michal Valachovič, Josef Žižka, Arsenii Dmitriev, Matyáš Němec, Filip Sedmera
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Daberger, František Blažek, David Přibil, Vojtěch Vlček, Tomáš Světlík