0:4
0:5
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FBC Dobruška 0:10
10. Aleš Moravec, 19. Jan Černý, 19. Jan Patrik Hanuš, 20. Marek Matějů, 27. David Janeček, 31. Jan Patrik Hanuš, 34. Jan Flegl, 39. Jan Flegl, 40. Václav Oubrecht, 41. Marek Matějů; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 22 - Robert König 10; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:5;
Komentář domácích Appl Štěpán (Trenér):
V dnešním utkání jsme na soupeře neměli. Je docela komické, že v poli musí nastoupit gólman, abychom měli aspoň 6 útočníků a 3 obránce. Přijeli jsme přežít. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 5:10
45:00
44:31
Vyloučen hráč #62 David Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
44:00
Dobruška v tomto utkání silně dominuje.
40:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (0:10).
40:22
Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
39:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #17 Jakub Holeček (0:9).
39:34
Dobruška Letohrad vůbec k ničemu nepustí.
38:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #11 Aleš Moravec (0:8).
33:43
Gól Dobrušky, který si Letohradský obránce omylem odrazil do brány.
33:40
30:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Jan Patrik Hanuš, asistoval #66 David Janeček (0:6).
26:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #66 David Janeček, asistoval #62 David Hroch (0:5).
26:48
Hezký gól Dobrušky.
22:48
Dobruška dominuje v utkání.
19:31
18:45
Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
18:45
Uvidíme další přesilovku.

18:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Jan Patrik Hanuš, asistoval #90 Vít Růžička (0:3).
18:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #97 Matěj Grulich (0:2).
09:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #10 Jan Flegl (0:1).
07:48
Dobruška při své přesilovce krásně kombinuje.
06:12
Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.