0:0
1:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 2:1
8. Ondřej Plašil, 25. Matěj Moláček - 4. František Novotný; rozhodčí: David Richter - Michal Lerch; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 11 - David Kempf 13, Alex Škarupa 8; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:0;
Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér):
Celou sezonu hodnitím velice pozitivně, pokroky u většiny hráčů jsou jsou vidět jak na hřišti, tak mimo. Děkuji všem hráčům, za skvělou prezentaci klubu, a v září znovu na značkách.    Děkujeme soupeři za utkání
36:00
Střely ve 3. části: 5:5
36:00
33:13
Vyloučen hráč #74 Přemysl Junk družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:39
Vyloučen hráč #16 Petr Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:33
Vyloučen hráč #74 Přemysl Junk družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
29:23
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
24:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #67 Matěj Moláček, asistoval #77 Tomáš Vaňous (2:1).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:4
24:00
22:38
Vyloučen hráč #74 Přemysl Junk družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
19:41
Vyloučen hráč #84 David Václavek družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Alex Škarupa družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
12:00
12:00
Střely v 1. části: 12:3
12:00
07:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #67 Matěj Moláček (1:1).
03:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #81 František Novotný, asistoval #77 Michal Tejkl (0:1).