0:4
3:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:11
47. Lukáš Pobořil, 51. Šimon Kuczera, 55. Matěj Sedláček - 3. Milan Tichý, 10. Ondřej Kopič, 15. Jan Peška, 18. Jan Peška, 20. Ladislav Pekárek, 26. Václav Vavruška, 30. Albert Kouba, 33. Daniel Štěrba, 35. Milan Tichý, 49. Jaromír Ekl, 54. Jan Peška; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Jan Binder 4, Jan Klinka 4 - Jan Dvořák 20; po třetinách: 0:5, 0:4, 3:2;
58:47
Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:54
Choma to zkusil z dálky, ale ani to Dvořáka nepřekvapilo.
56:35
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
55:52
Hraje se ze strany na stranu.
54:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #10 Adam Choma (3:11).
54:14
Další pokus Ostravy, tentokrát od Šuberta. Také vyslal míček přímo do rukou Dvořáka.
53:29
Střela Stibora končí přímo na hrudi Dvořáka.
53:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:11).
51:51
Kluci z Ostravy se začali dostávat do hry a mají i šance, bohužel už asi pozdě, ale nechejme se překvapit.
50:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #53 Marek Bräuer (2:10).
49:19
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:19
Nepěkný střet Chatrného s Tichým u mantinelu nakonec končí dvojkou pro Tichého.
48:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:10).
48:25
Lípa v přesilovce tak kombinovala, až zamotala domácím hlavy a Ekl mohl s lehkostí zakončit.
47:21
Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
46:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #35 Filip Šubert (1:9).
45:51
Kuczera nahodil nitro a letěl si to přímo k Dvořákovi, bohužel se špatně rozhodl a poslal pass na Stibora, kterému míček skákal, takže z dobře vypadající šance nakonec nebylo nic.
44:12
Pobořil opět vyslal jedovku, avšak zase jen do Dvořáka.
43:11
Lípa drží míček na své polovině.
41:40
Kopič vypálil z první vysoko nad.
40:45
Pobořil vyslal parádní střelu od mantinelu, škoda že míjela bránu o pár centimetrů.
38:30
Pobořil se ocitl na středu s míčkem na hokejce pár metrů od brány, takže ve výhodné pozici, bohužel jeho střela letí nad.
38:00
Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky.
37:29
Rychlý protiútok Lípy zneškodňuje Jakubec.
36:25
Nyní se hraje dost nahoru dolů.
34:46
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý bez asistence (0:9).
34:35
Vypadá to, že je dnes obrana Č. Lípy neoblomná. Další dobrá akce domácích, avšak eliminovaná právě obranou hostí.
33:20
Kuczera se ocitl v dobré šanci, avšak Dvořák mu ji svým zákrokem rychle vzal.
32:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (0:8).
32:06
Domácí se nyní dostali na útočnou polovinu, kde si stihli párkrát nahrát před tím, než ztratili míček.
30:15
Dnešní utkání v hale sleduje 92 diváků, děkujeme.
29:35
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #66 Daniel Štěrba (0:7).
29:35
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Klinka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
27:46
Zdá se, jakoby ostravští kluci soupeřům nestíhali. Nedostávají se k míčku, nedokáží si nahrát.
26:14
Střela do tyčky hráč #8 Lukáš Pokorný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
25:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #3 Jan Peška (0:6).
25:15
Lípa ostravskou obranu úplně rozebrala a nakonec bylo lehké dostat míček do brány.
24:36
Hosté hrají v plném počtu.
23:19
Dzierža ve velké šanci! Prozkoušel Bindera asi z metrové vzdálenosti a poté ještě dorážel jeho spoluhráč, Binder touto zkouškou prošel.
22:36
Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
21:59
Pešat se dostal až před Dvořáka, ale zamířil mu přímo do dlaní.
20:51
Ostrava pozměnila lajny, tak uvidíme, zda změna pomůže.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #96 Václav Vavruška (0:5).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:23
17:23
Jednoduchá chytrá akce Peška a Krajcigra dokázala zmást domácí obranu a nakonec končí míčkem za zády Bindera.
16:02
Lípa drží domácí uzavřené na útočné polovině.
14:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška bez asistence (0:3).
14:37
Šulc zneškodnil nebezpečný výhoz Dvořáka.
13:28
Ostrava také dostala šanci v podobě rozehrávky přímo před brankářem hostí, avšak finální střela Chatrného letěla přímo do bloku protihráče.
12:36
Domácí se zatím moc k míčku nedostávají.
11:18
Šubert se napřáhl a z poloviny to nabombil. Škoda že jen do bloku.
10:45
Střela do tyčky hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
09:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #4 Milan Tichý (0:2).
09:49
Netrvalo dlouho a přesilovku proměňuje Kopič znamenitou střelou z první.
09:29
Vyloučen hráč #11 David Friedel družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
09:02
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty!
07:54
Ekl vyslal pozemní jedovku, nakonec však mimo bránu.
06:23
Č. Lípa zatím vypadá odhodlanější, snad se ostravští kluci stihnou probrat dřív, než bude pozdě.
05:08
Domácí se opět zdržují na své polovině a snaží se rozehrát.
03:40
Ostrava drží hosty pod velkým tlakem, bohužel z něj zatím nejsou domácí schopní těžit.
03:15
Střela do tyčky hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
02:40
Střela do tyčky hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
02:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #66 Daniel Štěrba (0:1).
02:15
Lípa dostala velkou šanci díky rozehrávce kousek od brány a tuto šanci naplno využívá Tichý.
02:12
Rychlý protiútok hostů po získání míčku jen tak tak nekončí gólem.
01:25
Domácí drží míček ve svém obranném pásmu a snaží se rozehrát, zatím jim to Česká Lípa moc neulehčuje.
00:48
Pobořil to zkoušel tahem od mantinelu, ale trefuje pouze první blok.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: David Friedel, Filip Šubert, Šimon Kuczera, Lukáš Pešat, Marek Bräuer