0:3
2:2
- : -

FBC Vipers Most - ASK Lovosice - LFP 3:6
11. Radek Babák, 31. Matěj Zienert, 41. Václav Koubek - 4. Jakub Dvořák, 17. Tomáš Rudolf, 22. Jakub Dvořák, 26. Jakub Malý, 34. Ondřej Futera, 43. Jakub Dvořák; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jakub Alfery ? - Jan Tlachna ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2;
45:00
42:01
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák bez asistence (3:6).
40:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #27 Václav Koubek, asistoval #16 Michal Libecait (3:5).
33:57
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #10 Ondřej Futera, asistoval #8 Tomáš Ultsch (2:5).
30:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #15 Matěj Zienert, asistoval #30 Adam Pelikán (2:4).
30:00
30:00
25:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Jakub Malý, asistoval #35 Michal Holub (1:4).
21:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák, asistoval #21 Tomáš Rudolf (1:3).
16:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #8 Tomáš Ultsch (1:2).
16:00
Vyloučen hráč #96 Daniel Janásek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák, asistoval #27 Václav Koubek (1:1).
03:03
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák, asistoval #55 Jaromír Mareš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: hráči v poli: Tomáš Ultsch, Tomáš Rudolf, Ondřej Futera, Michal Holub, Jakub Malý