0:9
1:6
- : -

DDQ Florbal Chomutov - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:19
54. Tomáš Novotný - 8. Dominik Beneš, 8. Michal Sládek, 10. Patrik Suchánek, 19. Dominik Beneš, 24. Jan Zoufalý, 24. Petr Koláčný, 25. Jan Natov, 26. Petr Koláčný, 36. Jan Natov, 37. Lukáš Punčochář, 38. Dominik Beneš, 40. Jakub Bína, 40. Lukáš Punčochář, 50. Lukáš Punčochář, 51. Petr Koláčný, 51. Jakub Gruber, 57. Dominik Beneš, 59. Jakub Bína, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 311; zásahy brankářů: Matěj Chabr 43 - Dominik Hanuš 17; po třetinách: 0:4, 0:9, 1:6;
60:00
Střely ve 3. části: 4:24
60:00
59:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:19).
59:24
Blíží se konec zápasu, ale domácí tým stále ještě bojuje.
58:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #27 Petr Koláčný (1:18).
58:11
Poslední necelé dvě minuty do konce a už je jisté, že domácí s nulou dnes neskončí.
56:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #17 Jakub Bína (1:17).
55:44
Štěrba měl skvělou možnost běžet úplně sám na bránu a vstřelit gól.. avšak ho zblokoval hráč hostů, který míček získal.
53:45
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný bez asistence (1:16).
53:45
Tomáš Novotný získává míček, probíhá celým útokem hostů, jeho tým ho posouvá kupředu, Novotný běží od středu sám na bránu, běží až k bráně a střílí první branku týmu DDQ Florbal Chomutov!
52:54
Domácí se opět brání rychlým útokům, které je velice těžké pro domácí tým dnes zvládat.
50:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #66 Matyáš Krebner (0:16).
50:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #5 Michal Fišera (0:15).
49:01
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
49:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář z trestného střílení (0:14).
49:01
Bylo nařízené trestné střílení proti domácímu týmu, hosté si berou oddychový čas a trestné střílení bylo proměněno.
48:57
Neuvěřitelný výkon Holoveje, který se dostává až k bráně a střílí, ale brankář zvládá vychytat.
48:04
Úžasný zákrok Adama Martina, který získává míček pro svůj tým.
47:51
Volný úder bude ze strany domácího týmu provádět opět Předvýběr.CZ Florbal MB, který chce konečně ve třetí třetině vstřelit branku.
46:14
Chvalitební zákrok Matěje Chabra, který teď zvládl chytit tři skvělé střely.
45:28
Pouhých 15 minut už má možnost rozhodnout o konečném výsledku, domácí dnes určitě nechtějí skončit s nulou, ale mají co dělat, aby tomu tak nebylo.
44:03
Šarša posílá Novotnému, ten Schneiderovi, ten zpátky do obrany na Kellermanna a domácí začínají vytvářet útok.
42:48
Petr Linc posílá na Adama Martina a ten přímo na brankáře, který to však zvládá chytit.
41:48
Další tlaky ze strany na stranu, míček přenášejí jak hosté tak i domácí.
40:58
Začala poslední třetina, domácí mají co dohánět pokud se chtějí dostat minimálně do poloviny tohoto skóre, ale stále mají ještě 19 minut na to ukázat co v sobě mají.
40:01
Do třetice úvodní buly vyhrává tým Předvýběr.CZ Florbal MB.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:21
40:00
39:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #27 Petr Koláčný (0:13).
39:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #88 Jan Natov (0:12).
39:04
Teprve začátek poslední minuty druhé třetiny a hosté posílají další gól, přímo ze středu hřiště.
37:39
37:39
Další gól ze strany hostů, který dnes v naší sportovní hale sleduje naživo 311 skvělých diváků.
36:57
35:56
Domácí si už posílají nahrávky z obrany přímo do útoku, aby měli co nejrychlejší možnost vstřelit branku.
35:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (0:9).
33:45
Neuvěřitelné, domácí se zvládli udržet v oslabení a jejich pohyb byl převážně na útočné polovině.
31:52
Jenom stačil skončit trest člena hostů a na trestnou lavici už navštívil hráč domácího týmu.
31:27
Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
30:29
Domácí už jsou minutu v přesilové hře, ale gól z toho zatím nebyl.
29:25
Vyloučen hráč #17 Jakub Bína družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
29:21
V pozadí za bránou domácího týmu můžeme vidět jak se rozběhává Bruno Vagel, že by se DDQ Florbal Chomutov připravoval na změnu brankáře?
28:11
Ačkoliv se v útoku drží převážně jenom hosté tak se míček začíná posouvat ze strany na stranu.
27:26
Tři neuvěřitelně skvělé šance na vstřelení branky, ale domácím se ani jedna nepovedla.
26:57
Domácí dokázali zblokovat útok hostů a dostávají se také do útoku.
25:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #82 Adam Hemerka (0:8).
24:29
Hosté posílají střelu za střelou a branku za brankou, domácí utíkají po celém hřišti, silně se brání, ale stejně je ten nátlak příliš veliký.
24:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:7).
23:47
23:18
Domácí se nezvládají bránit nátlaku ze strany hostů, ale pořád zbývá ještě mnoho šancí.
23:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #16 Tadeáš Chroust (0:5).
22:41
Nešťastný vstup do druhé třetiny, ale domácí se stále snaží minimálně udržet.
21:37
Druhá třetina dnešního zápasu už běží v plném proudu a domácím se stále nepodařilo snížit ani o jeden gól. Přesto se domácí stále pevně drží.
20:01
Úvodn í buly vyhrál opět tým hostů Předvýběr.CZ Florbal MB.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:17
20:00
19:49
Poslední minuta se velice efektivně odehrávala převážně na straně domácího týmu, kde se ke konci dokázal domácí tým stylově ubránit.
18:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #88 Jan Natov (0:4).
18:41
Za malý okamžit nám začne poslední minuta první části, ve které ještě stále budou mít domácí možnost vstřelit nějakou tu branku. Zatím se v útoku stále drží hosté.
17:11
Efektivní držení na míčku teď předvedl domácí tým, který se však k proměněné střele nedostal.
16:20
Hosté se už od samotného začátku drží převážně v útoku.
13:40
Domácí se dostávají k dalšímu útoku, ale opět ztráta míčku a nutný okamžitý návrat do obraného pásma.
12:10
Schneider se dostává k míčku a posouvá se z domácí strany přímo k brance Dominika Hanuše.
10:26
Ondřej Šarša po těžké obraně padá k zemi, ale zvedá se opět na nohy a snaží se útokům hostů vzdorovat.
09:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #22 Dominik Beneš (0:3).
09:03
Dvanáctou střelu posílá přímo do branky hráč číslo 12 Patrik Suchánek.
07:44
Domácí po krátké chvíli dostávají hned druhý gól po sobě, ale vrhají se plnou silou hned do útoku, aby skóre obrátili.
07:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #66 Matyáš Krebner (0:2).
07:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1).
06:25
Matěj Chabr, brankář na hostování v prvních šesti minutách vychytal už 8 střel.
04:40
Na hřiště přichází první formace domácího týmu a snaží se vstřelit první branku.
03:34
Hosté mají volný úder ze strany domácích, volný úder jim však Šarša blokuje a získává míček.
01:53
Po téměř dvou minutách posílají domácí první střelu na brankáře, ale ten to chytá.
00:54
Hosté se dostávají do útoku a strefují břevno.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů Předvýběr.CZ Florbal MB.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Jakub Gruber, Matyáš Krebner, Tadeáš Chroust, Jan Zoufalý, Michal Sládek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Martin Pretl, Daniel Kučera, Jakub Holovej, Martin Jeníček, Adam Manas