5:0
2:2
- : -

FBC Draci Říčany - Floorball Club FALCON 10:2
4. Matyáš Pros, 4. Matěj Tabášek, 6. Matyáš Pros, 18. Vojtěch Honzák, 22. Jakub Vykouk, 24. Vojtěch Honzák, 25. David Tománek, 27. Matyáš Pros, 39. Filip Homola, 40. Marek Honzák - 31. Jiří Navrátil, 34. Vojtěch Řádek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 20 - Pavel Malý 22; po třetinách: 3:0, 5:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
43:17
Vyloučen hráč #93 David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
42:20
Žádná větší šance hostí při risku nepřichází.
40:20
Falcon i přes poměrně jasný výsledek zkouší v šesti.
39:49
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (10:2).
38:53
Timeout Floorball Club FALCON
38:53
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #91 Matěj Tabášek (9:2).
38:45
Budáčovo střelecké trápení pokračuje ranou do bloku.
37:30
Beerův zvýšený důraz vyústil ve standartni situaci Říčan.
35:56
Malý po delší době zasahuje.
34:40
Škrdla svým hrozivým dupotem zahnal soupeře až za jejich bránu.
33:38
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #72 Alexander Marek Bera (8:2).
33:38
Pověstná Řádyho pumelice nemohla skončit jinak, než snížením na 2:8.
32:49
Budy opět pálí do tyče.
32:06
Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:20
Falcon zatím nehází ručník do hřiště a hraje, co umí.
30:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:1).
30:20
Jiří Navrátil snižuje, žeby pobídka k obratu?
29:45
Standartka pro Falcon končí střelou Tůny do bloku.
29:09
Nezbeda blokuje přihrávku do prázdné.
26:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (8:0).
26:47
Tak tohle se opravdu nedalo chytat, nahození od půlky ze vzduchu trefuje Pros a zvyšuje debakl.
26:13
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
25:43
Ještě, že Malý teď rezignoval na skok po crossové přihrávce, jinak by tam byl další.
24:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (7:0).
24:04
A stejný gol padá i o necelou minutu později.
23:18
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (6:0).
23:18
Klasická chyba na půlce a poté florbalová přednáška od Honzáků zakončena do prázdné.
22:15
Budáčův zprvu nenápadný pokus náhle zvoní o tyč, to byla asi největší šance Falconu.
21:18
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (5:0).
21:18
Krásná přihrávka na střed a další gol do sítě Falconu, který na tom po psychické stránce nevypadá vůbec dobře.
20:04
Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka.
19:30
Budy backhandem vyslal projektyl až někam ke vzduchotechnice.
18:40
Matěj Tabášek zůstává ležet po neštastném úderu do olasti nosu, snad bude v pořádku.
17:28
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0).
17:28
A máme tu další branku, po přihrávce na střed se prosazuje Vojtěch honzák.
16:08
Vidíme zde sérii rychlých counterů, Které však brankou nekončí.
15:12
Falcon razantně přitahuje otěže už od prvních vteřin.
14:59
Závěr třetiny dohrán s míčkem na holi Říčan.
14:25
Malý výborně zasahuje proti nebezpečnému úniku
13:19
Nebezpečná střela Honzáka těsně míjí pravou spojnici.
11:34
Nejedlý se výborně dostal ke skákavému míčku, jeho pokus však končí na vaně brankáře.
11:00
Beer si musel pomoci faulem, jinak by domáci šli ve dvou sami na bránu.
09:33
Budáč pálí vedle.
08:56
Vyloučen hráč #91 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
08:29
Řádkova střela ze střední  vzdálenosti zblokována.
07:44
Falcon se konečně začíná postupným útokem dostávat do šancí, bude to stačit na srovnání kroku?
05:56
Hra je zatím v režii Říčan, občasným výpadům obrana domácích zatím odolává.
05:05
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (3:0).
05:05
Další krásná akce Říčan, hosté by se měli rychle probrat.
03:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Matěj Tabášek, asistoval #25 Michal Strieženec (2:0).
03:58
Malý teď nemohl nic dělat proti výborně umístěné střele Tabáška.
03:08
03:08
Říčany se po zbytečné chybě hostí dostávají do vedení akcí do prázdné branky.
02:19
Štěpán seknut při úniku po lajně, rozhodčí zůstávají klidní.
01:52
Řádek si po dobrém napadání vynutil faul.
01:30
Falcon zatím výborně napadá rozehrávku domácích.
01:12
První střela v přesilovce výborně zblokována.
00:54
Vyloučen hráč #14 Šimon Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání.
00:01
Úvodní buly vyhrály Říčany a okamžitě si to namířili ke golmanovi hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Pavel Malý;
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Jakub Vykouk, Jakub Blažek, Matyáš Pros, David Tománek, Ondřej Kubeš