1:3
0:5
- : -

SPORT CLUB Klatovy - Blue Horses Stochov 3:10
2. Kristián Koryťák, 15. Patrik Hrubý, 17. Jan Holý - 1. Zdeněk Husák, 4. Jiří Polívka, 19. Stanislav Prokop, 25. Jakub Drexler, 30. Jakub Drexler, 41. Jan Mikolášek, 42. Stanislav Prokop, 43. Jakub Hříbal, 44. Jiří Polívka, 45. Tomáš Pichner; rozhodčí: Filip Novák - Artem Zolotar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Štauber 16 - Lukáš Zbránek 10; po třetinách: 2:2, 1:3, 0:5;
45:00
Střely ve 3. části: 4:11
45:00
44:55
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #69 Tomáš Pichner, asistoval #20 Stanislav Prokop (3:10).
43:21
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #69 Tomáš Pichner (3:9).
42:24
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #29 Jakub Hříbal, asistoval #87 Petr Krištof (3:8).
41:21
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #26 Jakub Drexler (3:7).
40:26
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #18 Jan Mikolášek, asistoval #21 Jiří Polívka (3:6).
34:47
Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
31:26
Vyloučen hráč #12 Jan Morava družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:8
30:00
29:55
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #20 Stanislav Prokop (3:5).
29:45
Vyloučen hráč #77 Kristián Koryťák družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:47
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #69 Tomáš Pichner (3:4).
18:49
16:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #11 Jan Baumruk (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
14:30
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý bez asistence (2:2).
03:31
01:59
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #77 Kristián Koryťák, asistoval #91 Patrik Hrubý (1:1).
00:32
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #20 Stanislav Prokop (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Artem Zolotar.
00:00
00:00
Line-up hostů Blue Horses Stochov: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: Jan Mikolášek, Tomáš Husarik, Stanislav Prokop, Jakub Drexler, Zdeněk Husák