- : -
FBC Letka
FBS Olomouc

FBC Letka - FBS Olomouc 7:1
5. Ondřej Čech, 6. Jan Slaběňák, 10. Šimon Toška, 20. Jan Slaběňák, 26. Šimon Toška, 26. Jan Hranický, 40. Jiří Šincl - 18. Jan Kopecký; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Petr ? - Šimon Nykl ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:0;
45:00
44:58
Trenér Letky má opravdu vytrvalé hlasivky.
43:54
Hra se blížií konci a oba týmy se ještě snaží skórovat. Hra se přelevá ze strany na stranu.
42:13
Olomouc trpělivě čeká na šanci na útočné polovině.
41:15
Střela Blany skončila v rukou Nykla.
40:40
Letka drží hru pod kontrolou.
39:35
Branku družstva FBC Letka vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #2 Vojtěch Blana (7:1).
38:59
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
35:32
Jelínek výborně zachytil přihrávku a přihrál na Macháčka, který nedokázal šanci proměnit.
34:29
Hra je opět velice rychlá a nekontrolovaná.
33:37
Výborná střela Tichého končí ještě lepším zákrokem Petra.
30:59
Olomouc se dostala k míčku i během oslabení. Letka hrála hodně netrpělivě a nedokázala si vytvořit žádnou kvalitní akci.
30:00
30:00
29:29
Vyloučen hráč #18 Karel Skupník družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:06
Nykl dneska chytá opravdu výborně.
27:10
Letka se již rozehrála a nepouští Olomouc k žádné akci.
25:48
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #36 Jiří Šincl (6:1).
25:03
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #2 Vojtěch Blana (5:1).
24:23
Olomouc trápí nekvalitní přihrávky.
22:50
Letce se zatím daří oslabení bránit více než dobře.
22:23
Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:57
Další výborný zákrok Nykla.
20:03
Po výborné souhře Olomouce Jelínkovi nesedla střela z první a končí v mantinelu za bránou.
19:09
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (4:1).
18:36
Hra je hodně rychlá a pro diváky velice atraktivní.
17:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Jan Kopecký, asistoval #81 Antonín Mikulík (3:1).
17:10
Olomouc je na útočné polovině a drží si převahu celou druhou třetinu.
15:43
Rychlá akce Olomouce skončila nekvalitní poslední přihrávkou.
15:00
15:00
13:07
Nyní jsme mohli vidět několik výborných zákroků Nykla, který dokázal vychytat nebezpečnou střelu i dvě rychlé dorážky.
11:14
Letka se drží v útočném pásmu.
10:00
Další střela Olomouce, která končí daleko od branky.
09:00
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #15 Ondřej Čech (3:0).
09:00
Toška vstřeluje míček přesně mezi Nykla a tyčku.
05:53
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #95 Tomáš Zach (2:0).
05:53
Slaběňák ze zátahu trefil míček přesně pod břevno domácí branky.
05:25
Kratochvílovi sjela střela ze středu hřiště a míček končí v rohu.
04:04
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:0).
04:04
Čech doklepl odražený míček kolem tyče až za záda Nykla.
02:30
Olomouckým systémem procházejí nepříjemné crossy.
00:01
Úvodní buly vyhrává Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích FBC Letka: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Petr West, Adam Pieknik, Jan Hranický, Jiří Šincl, Martin Döhner