5:1
- : -
FBC Letka

FBC Letka - FBC Cannibals Lipník 13:1
1. Jan Hranický, 3. Ondřej Čech, 5. Jonáš Borovský, 14. Jan Slaběňák, 15. Ondřej Čech, 16. Jan Hranický, 23. Jiří Šincl, 26. Martin Döhner, 31. Šimon Toška, 33. Jan Vojáček, 36. Ondřej Čech, 43. Vojtěch Blana, 43. Jan Hranický - 35. Petr Novák; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Petr ? - Jaroslav Hamrozi ?, Martin Mikeška ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 5:1;
45:00
42:35
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #23 Martin Döhner (13:1).
42:35
Jan Hranický završil svůj hattrick.
42:04
Branku družstva FBC Letka vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #91 Jonáš Borovský (12:1).
35:02
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #91 Jonáš Borovský (11:1).
34:15
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák, asistoval #6 Jan Mádr (10:1).
32:28
Branku družstva FBC Letka vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #24 Tobiáš Zlámal (10:0).
30:50
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #9 Daniel Filip (9:0).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Martin Mikeška družstva FBC Cannibals Lipník
30:00
30:00
25:10
Branku družstva FBC Letka vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #12 Jan Hranický (8:0).
22:33
Branku družstva FBC Letka vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #52 Petr West (7:0).
15:32
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický bez asistence (6:0).
15:00
15:00
14:27
13:27
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (4:0).
11:14
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vlček družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za hrubost.
04:50
Branku družstva FBC Letka vstřelil #91 Jonáš Borovský, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:0).
02:03
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #9 Daniel Filip (2:0).
00:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lipník: brankář: Jaroslav Hamrozi; hráči v poli: Petr Novák, Jan Mádr, David Klinkovský, Jan Štěpánek, Jakub Skopal