0:3
2:7
- : -

ASK Orka Čelákovice - FbŠ Bohemians 4:14
2. Jakub Čáp, 3. Daniel Bárta, 55. Václav Kramel, 56. Daniel Korych - 14. Šimon Batkovič, 16. Jan Malič, 18. Matúš Gajdoš, 18. David Veleba, 29. Martin Kisugite, 38. Martin Kisugite, 40. Matúš Gajdoš, 41. Samuel Virga, 42. Šimon Batkovič, 46. Martin Kisugite, 51. David Veleba, 51. Jakub Buršík, 54. David Veleba, 60. Vojtěch Zezulka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Aleš Zetek -14 - Tomáš Hyršl 13, Jakub Zavřel 16; po třetinách: 2:4, 0:3, 2:7;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Začátek zápasu nám vyšel, bohužel jsme neporměnili další šance a otěže zápasu postupně převzala, po zásluze, Bohemka. Od druhé třetiny náš soupeř jasně kraloval a narozdíl od nás své šance s jistotou využíval. Dnes bychom netrefili ani vrata od stodoly. Děkujeme Bohemce za zápas a přejeme hodně štěstí do sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 8:17
60:00
59:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #34 Matúš Gajdoš (4:14).
58:52
Orka v přesilovce orazítkovala všechny tyče soupeřovi brány, gól však nikde.
58:19
Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
57:04
Orka je v přesilovce nepříjemná, ale gólman mrštný jako rybička akce hasí.
55:40
Rychlá kace Orky, vyloučení na straně hostů a koncovka zápasu je najednou zajímavá.
55:18
Vyloučen hráč #5 Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
55:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (4:13).
54:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #12 Daniel Goll (3:13).
54:45
Orka po dlouhém období sucha konečně trefuje zařízení a snižují na rozdíl (pouhých) deseti gólů.
53:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #20 David Veleba, asistoval #38 Jan Malič (2:13).
53:00
Orka by dnes potřebovala srovnat mířidla. Jejich akce končí většinou mimo.
51:58
Doutnáč láme hokejku, snad mu jeho náhradní hůl sedne.
50:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (2:12).
50:48
Další protiútok, další gól, Zetkův klid, kterým disponoval ze začátku zápasu je ten tam.
50:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #20 David Veleba, asistoval #17 Samuel Virga (2:11).
50:15
Bohemians trestají Orku za riskantnější hru, co si budem, domácí nemají co ztratit a tak zkoušejí útočnejší strategii.
49:22
Orka se nechce vzdát bez boje a opakovaně se pokouší snížit náskok.
48:08
Útočík Orky Daniel Korych neproměnil velkou šanci a náskok zůstává veliký.
47:08
Orce teď pomohl útočník Bohemians, který vlastním tělem zastavil střelu od svého spoluhráče.
45:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #7 Patrik Šebek (2:10).
45:53
Bohemians přesilovku rychle využívají.
45:40
Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
44:22
Orka se dostala do dvou nebezpečných akcí, gólman je ale zkušeně hasí.
43:30
Hosté v plném počtu.
42:04
I Orka si vyzkouší přesilovou hru. Koncovka však chybí.
41:30
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
41:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #60 Ondřej Kawulok (2:9).
40:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Samuel Virga, asistoval #7 Patrik Šebek (2:8).
40:53
Hosté hned v první minutě třetí třetiny skórují.
40:44
Zahájení třetí třetiny a Orka opět v obraně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:14
40:00
39:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #88 Patrik Rozkovec (2:7).
39:58
Jako bych zakřikl konec třetiny a Bohemians Orce opravdu nadělují gól dvě vteřiny před odchodem do šatny.
39:42
Bohemians trefují tyč a málem to byl gól do šatny.
38:32
Zatažená Orka teď čeká na chybu soupeře, jestli se chtějí vrátit do zápasu, budou muset přidat na aktivitě.
37:40
37:40
Bohemians teď kránou sérií nahrávek pokořili obranu i Orky a navyšují svůj náskok.
35:55
Hra přitvrzuje, zdá se, že utkání bude ještě zajímavé.
34:08
Další akce domácích, která končí mino branku.
32:30
Orka se hrne do útoku, střely však místo v brance končí jen u prvního obránce.
31:39
Orka v plném počtu.
31:00
Obrana Orky zamčná. Bohemians neví, jak přesilovku využít.
29:39
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians
29:39
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
29:39
Bohemians si zahrají přesilovku.
28:04
28:04
Hosté využívají a zvyšují náskok na 2:5.
27:54
Tyč z hokejky Doutnáče se odráží a posílá Bohemians do protiútoku.
27:12
Zajímavá akce Orky končí jen pár centimetrů vedle branky.
25:59
Bohemians opět v útoku a brankář domácích má dnes plné ruce práce.
24:40
Chyba v obraně hostů rozjela akci Orky, byla ale v zápětí odčiněna a skóre zůstavá stejné.
23:14
Orka se snaží prodrat do útoku, ale Bohemians je tvrdými zákroky zastavují na půlící čáře.
21:44
Hra po pauze je rychlá a plná akcí na obě strany.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:13
20:00
19:04
I Orka se nyní podívala na půlku soupeře. Obrana Bohemians si s jejich pokusy poradila.
17:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #20 David Veleba, asistoval #7 Patrik Šebek (2:4).
17:54
Dvě rychlé nahrávky přes střed hřiště, dvě akce jako přes kopírák a z remízy je dvougólový náskok.
17:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #44 Pavel Čihák (2:3).
16:47
Orka se i po druhém obdrženém gólu zatáhla do obrany. Chybí jí dravost ze začátku utkání.
15:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #5 Martin Kisugite (2:2).
15:28
Orka opět podlehla tlaku a utkání je vyrovnáno.
15:02
Orka se po obdrřené brance stahuje do obrany.
13:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #58 Šimon Hronek (2:1).
13:43
Bohemka po dlouhém snažení konečně nachytala Zetka a stahují skore na 2:1.
10:04
Hra se přelévá na obě strany, útoky jsou sice atraktivní, ale bez tíženého výsledku.
07:40
Útočník Orky Jakub Čáp odkulhal ze souboje a je v péči zdravotníka. Přejeme ať se brzy vrátí do utkání.
06:23
Bohemians se opět přesunuli do útočného pásma, ale ne a ne se dostat do úspěšné koncovky.
05:14
Brankář domácích zatím drží chladnou hlavu a střely Bohemians nepouští za svá záda.
02:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Daniel Bárta, asistoval #33 Daniel Korych (2:0).
02:50
Další rychlá akce ze strany Orky končí úspěchem.
01:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:0).
01:38
Orka po minutě v obraně využívá hned první rychlý protiútok.
00:20
Bohemians začínají útokem proti brance Orky, ta zatím defensivu zvládá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Samuel Virga, David Veleba, Martin Kisugite, Jan Malič, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích Orka: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Vojtěch Rubeš, Jan Sedlák, Michal Němeček, Petr Němeček, Ondřej Špalek