0:2
1:5
- : -

FBC Česká Skalice - FBC Trutnov (DTJ) 1:11
40. Marek Hána - 2. Petr Bartoš, 9. Petr Bartoš, 13. Petr Bartoš, 15. Matyáš Rolenec, 27. Pavel Bartoš, 30. Martin Mečíř, 33. Petr Bartoš, 34. Martin Mečíř, 36. Matyáš Ioanidis, 42. Tomáš Haufer, 44. Ondřej Vojta; rozhodčí: Michal Měsíček - Filip Neumann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Kovář 19 - Jakub Strnad 5; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:5;
45:00
Střely ve 3. části: 3:10
45:00
44:52
Vyloučen hráč #96 Sebastian Matyas Pacan družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
43:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Ondřej Vojta, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:11).
41:30
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Tomáš Haufer, asistoval #71 Matyáš Rolenec (1:10).
39:27
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #56 Marek Hána, asistoval #17 Štěpán Jirkovský (1:9).
35:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #10 Filip Srna (0:9).
33:57
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #71 Matyáš Rolenec (0:8).
32:06
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (0:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:9
30:00
29:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (0:6).
26:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #27 Ondřej Vojta (0:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:11
15:00
14:47
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #71 Matyáš Rolenec bez asistence (0:4).
12:12
08:37
01:08
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #12 Filip Vymlátil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů DTJ Trutnov: brankář: Jakub Strnad; hráči v poli: Tomáš Haufer, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Sebastian Matyas Pacan
00:00
Line-up domácích FBC Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Jan Šulc, Dominik Skalický, Štěpán Jirkovský, Marek Hána, Štěpán Prušinovský