2:3
2:1
- : -

FBC JELENI UNHOŠŤ - TJ Lokomotiva Louny 7:7
2. Jindřich Hanousek, 6. Matouš Mlejnek, 9. Matouš Mlejnek, 25. Sebastián Vlček, 27. Jindřich Hanousek, 34. Kryštof Mirčevský, 41. Zdeněk Fryš - 4. Aleš Linka, 7. Aleš Linka, 10. Aleš Linka, 18. Aleš Linka, 20. Michal Fürstl, 22. Michal Fürstl, 39. Aleš Linka; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jaroslav Buben 15 - Daniel Castrillo 23; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
43:52
Timeout TJ Lokomotiva Louny
43:52
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost.
41:21
Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
40:08
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #29 Zdeněk Fryš, asistoval #20 Ondřej Míka (7:7).
38:34
Vyloučen hráč #14 Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
38:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #10 Michal Paseka (6:7).
35:57
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
33:32
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #94 Kryštof Mirčevský, asistoval #20 Ondřej Míka (6:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:11
30:00
26:13
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Jindřich Hanousek, asistoval #20 Ondřej Míka (5:6).
24:59
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #8 Sebastián Vlček, asistoval #94 Kryštof Mirčevský (4:6).
21:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #8 Martin Čonka (3:6).
19:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #12 Aleš Linka (3:5).
17:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (3:4).
16:37
Vyloučen hráč #26 Jindřich Hanousek družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:6
15:00
14:07
Vyloučen hráč #8 Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:03
Vyloučen hráč #20 Ondřej Míka družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání.
11:25
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil #14 Michal Fürstl.
09:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #28 Milan Čížek (3:3).
08:19
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek, asistoval #37 Martin Chvojka (3:2).
06:33
05:51
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek bez asistence (2:1).
03:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #14 Michal Fürstl (1:1).
01:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Milan Čížek, Aleš Linka, Martin Čonka, Marek Smištík, Pavel Bezrouk